en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice, koupání v okolí

Milovníky koupání uspokojí koupaliště v okolí ubytování penzion Minor České Budějovice.


Penzion Minor České Budějovice patří mezi penziony, které jsou vhodné pro relaxaci a rekreaci seniorů, rodinnou dovolenou i ubytování s dětmi.


Letní koupání s jasným nebem nad hlavou v okolí penzionu si užijete např. na těchto místech:Letní plovárna České Budějovice.

Plovárnu najdete v centru města České Budějovice a od ubytování Minor je vzdálena cca 2500 m.


V roce 2006 proběhla tzv. I. etapa rekonstrukce v podobě vybudování nového sociálního zázemí.


V roce 2010 byla dokončena tzv. II. etapa rekonstrukce obou bazénů včetně vybudování několika vodních atrakcí, čtyř dráhové skluzavky, nové technologie úpravy vody.Přírodní koupaliště BOREK.


Obec Borek se nachází poblíž města České Budějovice a ubytování penzion Minor je od koupaliště vzdáleno cca 3000 m.


Přírodní koupaliště BOREK najdete v ulici U Studánky v obci Borek. Čistota vody je udržována prostřednictvím biologických filtračních lagun bez chemických přísad.

Voda je tedy vhodná i pro alergiky.


Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici brouzdaliště a dětské hřiště, pro větší pak přírodní bazén s hloubkou až 3,6 metru, odpočinkovým molem a odrazovým můstkem.


Pro ty, kdo hledají sportovní aktivity, nabízí areál koupaliště plážové volejbalové hřiště.Akvapark Hluboká nad Vltavou - cca 6 km od ubytování.


Výborná relaxace - otevřené koupaliště na břehu řeky Vltavy pod zámkem Hluboká. Velký bazén nepravidelného tvaru se 70 m dlouhým toboganem, skluzavkou, vířivkou a protiproudem (maximální hloubka 1,4 m), 25 m dlouhé plavecké dráhy, dětský bazén s hloubkou do 0,5 m a hřiště s houpačkami, kuželky, stolní tenis, plážové volejbalové hřiště, odpočinková travnatá plocha.

 

Akvapark je součástí sportovního areálu Hluboká (kryté i otevřené tenisové kurty, fotbalový areál, zimní stadion, letní plážová volejbalová aréna, volejbalové kurty, baseballový areál, bowling, osmnáctijamkové golfové hřiště a veřejné devítijamkové hřiště).Penzion Minor, další možnosti využití volného času.


V okolí ubytování České Budějovice, penzion Minor najdete kromě možností koupání také mnoho historických památek a míst, které byste rozhodně měli vidět.


Od města Hluboká nad Vltavou je penzion Minor České Budějovice vzdálen pouhých 6 kilometrů. V Hluboké nad Vltavou můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada se ZOO zahradou.


Pokud byste si chtěli výlet užít bez starosti o svůj dopravní prostředek, ponechte své auto zaparkované na uzavíratelném parkovišti v objektu ubytování Minor a cestu z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou můžete absolvovat autobusem MHD. Stanice autobusu MHD se nachází v těsné blízkosti penzionu.


Dovolená strávená v Českých Budějovicích v tichém a klidném prostředí rodinného penzionu Minor Vám poskytne ideální možnost odpočinku a věříme, že přispějeme ke splnění Vašich představ o příjemně prožité dovolené a kvalitním ubytování.

 


  

                                                                                                  

Ubytování České Budějovice

Penziony České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor