en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJERECEPCE

KONTAKT

telefon:

387 314 949

mobil:

721 589 838

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

                                 

PENZION MINOR ubytování České Budějovice | parkování

UBYTOVÁNÍ MINOR ČESKÉ BUDĚJOVICE - MOŽNOST BEZPEČNÉHO PARKOVÁNÍ:


Penzion Minor ubytování České Budějovice nabízí parkování zdarma před objektem, nebo je možné zaparkovat osobní automobil zcela bezpečně za poplatek, na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti s kamerovým záznamem.


V levném ubytování v Českých Budějovicích v penzionu Minor je pro cyklisty i motocyklisty parkování jízdních kol a motocyklů na uzavřeném parkovišti nebo v garáži zdarma.

ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZION MINOR VÁM DOPORUČUJE ZAJISTIT SI REZERVACI PARKOVIŠTĚ.


Penzion Minor České Budějovice Vám doporučuje, zajistit si uzavřené parkování a zároveň při objednávce ubytování požádat i o rezervaci parkoviště, neboť počet parkovacích míst je omezen na 5 stání pro osobní automobily.

Oblíbené levné ubytování ve městě České Budějovice a okolí - penzion Minor.


Penzion Minor České Budějovice, nedaleko centra města je vhodný pro mladé i seniory, rodiny s dětmi, dovolenou, služební, pracovní cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě kvalitní a naprosto čisté levné ubytování.

Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne restauraci, uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly.

České Budějovice penzion Minor, nabízí levný pobyt v prostorných a perfektně vybavených pokojích, ubytování je ve městě i v okolí mezi hotely a penziony oblíbeno.


Ubytování České Budějovice

Penzion České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor