en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice, parkování

Ubytování penzion Minor České Budějovice, bezpečné parkování na parkovišti.


Penzion Minor ubytování České Budějovice nabízí parkování zdarma před objektem, nebo je možné zaparkovat osobní automobil zcela bezpečně za poplatek, na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti s kamerovým záznamem.


V levném ubytování v Českých Budějovicích v penzionu Minor je pro cyklisty i motocyklisty parkování jízdních kol a motocyklů na uzavřeném parkovišti nebo v garáži zdarma.

České Budějovice ubytování penzion Minor doporučuje rezervaci parkoviště.


Penzion Minor České Budějovice Vám doporučuje, zajistit si uzavřené parkování a zároveň při objednávce ubytování požádat i o rezervaci parkoviště, neboť počet parkovacích míst je omezen na 5 stání pro osobní automobily.

Oblíbené levné ubytování ve městě České Budějovice a okolí, penzion Minor.


Penzion Minor České Budějovice, nedaleko centra města je vhodný pro mladé i seniory, rodiny s dětmi, dovolenou, služební, pracovní cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě kvalitní a naprosto čisté levné ubytování.

Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne restauraci, uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly.

České Budějovice penzion Minor, nabízí levný pobyt v prostorných a perfektně vybavených pokojích, ubytování je ve městě i v okolí mezi hotely a penziony oblíbeno.


Ubytování České Budějovice

Penzion České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor