en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJERECEPCE

KONTAKT

telefon:

387 314 949

mobil:

721 589 838

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

                                 

PENZION MINOR ubytování České Budějovice | příjezd

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZION MINOR - POHLED Z DRONU.

KDE VE MĚSTĚ ČESKÉ BUDĚJOVICE UBYTOVÁNÍ PENZION MINOR NAJDETE - souřadnice GPS:

 

Ubytování České Budějovice penzion Minor se řadí mezi levné penziony, nachází se poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch, ani centrum města není od ubytovacího zařízení příliš vzdáleno. Mezi penziony v Českých Budějovicích je ubytování v soukromí penzion Minor velice oblíbeno pro snadný a bezproblémový příjezd a možnost parkování před objektem, nebo na vlastním uzavřeném parkovišti.

 

Penzion Minor, České Budějovice, Školní 8.

 

Loc:  49°0'2.581" N   14°28'31.782" E

 

Pro zcela bezproblémový příjezd k ubytování penzion Minor, si do navigace zadejte kromě města České Budějovice, Školní ulice, také číslo 8.Příjezd Českými Budějovicemi k penzionu MINOR ze směru od PRAHY - TÁBORA:


Do města ČESKÉ BUDĚJOVICE přijedete po silnici číslo E-55. Projedete rovně obcí BOREK a přijedete na kruhový objezd. Po pravé straně budete míjet supermarket MAKRO a za kruhovým objezdem na levé straně market NORMA.


Z kruhového objezdu budete pokračovat stále rovně po hlavní PRAŽSKÉ TŘÍDĚ směrem ČESKÉ BUDĚJOVICE. Přijedete na předměstí ČESKÝCH BUDĚJOVIC s názvem ČESKÉ BUDĚJOVICE - NEMANICE. Tuto část města -2x semafory - projedete stále celou rovně.


Za NEMANICEMI přijedete po PRAŽSKÉ TŘÍDĚ již na třetí světelnou křižovatku v pořadí. V okolí křižovatky se nachází autosalóny PORSCHE A FORD. Na této světelné křižovatce odbočíte doprava směr KNĚŽSKÉ DVORY do NEMANICKÉ ulice a pojedete stále rovně po hlavní silnici přes železniční přejezd. Za železničním přejezdem se tato hlavní silnice stáčí kolmo doleva a ulice se jmenuje TRÄGEROVA.


Asi po 250 metrech přijedete k semaforu, počkáte na zelené světlo a hned za semaforem odbočíte do ulice vpravo a budete na místě ve ŠKOLNÍ ulici číslo 8.

LEVNÝ PENZION MINOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Příjezd k ubytování České Budějovice ze směru od BRNA - JINDŘICHOVA HRADCE:

Do ČESKÝCH BUDĚJOVIC přijedete po silnici číslo E-551/34. Na kruhovém objezdu odbočíte vpravo směr PRAHA - TÁBOR .


Asi po 1000 m přijedete na světelnou křižovatku. Po levé straně budete mít autosalón PORSCHE. Tuto světelnou křižovatku projedete rovně směrem na KNĚŽSKÉ DVORY.

 

Po projetí křižovatky budete na NEMANICKÉ ulici a pojedete stále rovně po hlavní silnici přes železniční přejezd. Za železničním přejezdem se tato hlavní silnice stáčí kolmo doleva a ulice se jmenuje TRÄGEROVA.

 

Asi po 250 metrech přijedete k semaforu, počkáte na zelené světlo a hned za semaforem odbočíte do ulice vpravo a budete na místě ve ŠKOLNÍ ulici číslo 8.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZION MINOR

Příjezd k penzionu Minor České Budějovice ze směru od PLZNĚ - STRAKONIC- PÍSKU:

Do města ČESKÉ BUDĚJOVICE přijedete po silnici číslo E-49. Přijedete ke kruhovému objezdu. Po pravé straně míjíte benzinovou pumpu GLOBUS a za kruhovým objezdem, který projedete rovně po hlavní silnici se po pravé straně nachází supermarket GLOBUS.

 

Jedete stále rovně po hlavní silnici a rovně projedete i následující světelnou křižovatku u supermarketu LIDL. Asi po 500 metrech přijedete na další světelnou křižovatku. Zde se zařadíte do levého jízdního pruhu a pod mostem odbočíte doleva směr PRAHA - BRNO. Menším nájezdem se dostanete na most nad křižovatkou a jste na SRAKONICKÉ ulici.

 

Jedete dále rovně, po levé straně míjíte obchodní dům SCONTO a projedete rovně i světelnou křižovatkou. Před další světelnou křižovatkou je po levé straně MC´DONALDS a tuto křižovatku projedete také rovně. Teprve na další světelné křižovatce (po levé straně budete mít obchodní dům UNI - HOBBY), se zařadíte do levého jízdního pruhu a odbočíte doleva směr PRAHA - TÁBOR a jste na PRAŽSKÉ TŘÍDĚ.  Pojedete rovně směr PRAHA.

 

Asi po 500 metrech následuje další světelná křižovatka. Zařadíte se do levého jízdního pruhu (proti Vám po levé straně bude modrá prosklená administrativní budova - PIVOVAR BUDĚJOVICKÝ BUDVAR) a odbočíte doleva do ulice KAROLÍNY SVĚTLÉ. Asi po 50 metrech odbočíte na obyčejné křižovatce vpravo do ulice KNĚŽSKODVORSKÁ, která se asi po 300 metrech změní na ulici A.TRÄGERA. Zde počkáte u semaforu na zelené světlo a hned odbočíte vpravo po objízdné trase do ulice HANY KVAPILOVÉ, asi po 100 metrech zabočíte vlevo a rovně přes TYRŠŮV SAD, asi po 300 metrech přijedete do ŠKOLNÍ ulice čp.8.

 

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ PENZION MINOR

Příjezd k penzionu Minor v Českých Budějovicích od DOLNÍHO DVOŘIŠTĚ - ČESKÉHO KRUMLOVA:

Do ČESKÝCH BUDĚJOVIC přijedete po silnici číslo E-55. Projedete obcí PLANÁ. Přijedete ke kruhovému objezdu, který projedete rovně. Po levé straně máte autosalón MERCEDES a pokračujete stále rovně.

 

Podjedete most a pokračujete rovně po DLOUHÉ LOUCE. Po obou stranách vozovky míjíte benzinové pumpy ARAL a AGIP. Následují 2 světelné křižovatky. Obě světelné křižovatky projedete rovně a pokračujete dále po levém břehu řeky VLTAVY.

 

Za benzinovou pumpou ÖMV těsně před světelnou křižovatkou odbočíte doprava směr PRAHA - BRNO a menším nájezdem se dostanete na most nad křižovatkou a jste na STRAKONICKÉ ulici. Jedete dále rovně, po levé straně míjíte obchodní dům SCONTO a projedete rovně i světelnou křižovatkou. Před další světelnou křižovatkou je po levé straně MC´DONALDS a tuto křižovatku projedete také rovně. Teprve na další světelné křižovatce (po levé straně budete mít obchodní dům UNI - HOBBY), se zařadíte do levého jízdního pruhu a odbočíte doleva směr PRAHA - TÁBOR. Jste na PRAŽSKÉ TŘÍDĚ a pojedete rovně směr PRAHA.

 

Asi po 500 metrech následuje další světelná křižovatka. Zařadíte se do levého jízdního pruhu (proti Vám po levé straně bude modrá prosklená administrativní budova - PIVOVAR BUDĚJOVICKÝ BUDVAR) a odbočíte doleva do ulice KAROLÍNY SVĚTLÉ. Asi po 50 metrech odbočíte na obyčejné křižovatce vpravo do ulice KNĚŽSKODVORSKÁ, která se asi po 300 metrech změní na ulici A. TRÄGERA. Zde počkáte u semaforu na zelené světlo a hned odbočíte vpravo po objízdné trase do ulice HANY KVAPILOVÉ, asi po 100 metrech zabočíte vlevo a rovně přes TYRŠŮV SAD, asi po 300 metrech přijedete do ŠKOLNÍ ulice čp.8.

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE UBYTOVÁNÍ PENZION MINOR
 

Ubytování České Budějovice

Penziony České Budějovice

 

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor