en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice, pokoje

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor :

Penzion Minor České Budějovice nabízí prostorné a kvalitně vybavené pokoje. Můžete si vybrat pokoje s postelemi manželskými nebo oddělenými.


Ubytování České Budějovice penzion Minor klade veliký důraz na každodenní pečlivý úklid pokojů i celého objektu, perfektní čistota a hygiena jsou u nás na prvním místě.

Penzion Minor České Budějovice, možnost ubytování se psem - psy.

 

Ubytování se psem České Budějovice, penzion Minor  akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, psy nelze ponechávat na pokoji samotné bez dozoru. Venčení zvířátek je možné pouze venku, mimo objekt budovy i zahrady penzionu.

Ubytování v soukromí České Budějovice penzion Minor dbá na dodržování nočního klidu.

 

Penzion České Budějovice s ohledem na své hosty, kteří se chtějí v klidu a v pohodě vyspat, důsledně dbá na dodržování nočního klidu od 22.00 hodin do 07.00 hodin.


Ubytování České Budějovice penzion Minor s prominutím nestojí o hosty, kteří se v nočních hodinách chovají hlučně, nedodržují provozní řád a ubytovací směrnice penzionu.

Ubytování České Budějovice a okolí, penzion Minor vlastní prestižní certifikáty kvality.


Levné ubytování České Budějovice a okolí penzion Minor, díky spokojeným zákazníkům obdržel prestižní certifikáty kvality a patří mezi nejlépe hodnocené hotely a penziony.


Ubytování v soukromí České Budějovice poskytuje kvalitní a rychlé internetové Wi-Fi připojení, dostupné v celém objektu penzion Minor zdarma.

Penzion Minor České Budějovice, levné a pohodlné ubytování v apartmá:


Levné ubytování České Budějovice penzion Minor  může náročnějším hostům nebo rodině nabídnout prostorné dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby. Apartmá se skládá z obývacího pokoje, ložnice, koupelny se sprchou a WC. K dispozici je chladnička a mikrovlnka. Televize je k dispozici v obou pokojích.


V obývací části Vám ubytování v apartmá České Budějovice zpříjemní větší plochá LCD televize s rádiem a pohodlná sedací souprava.


Ubytování České Budějovice

Penziony České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor