en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJERECEPCE

KONTAKT

telefon:

387 314 949

mobil:

721 589 838

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

                                 

PENZION MINOR ubytování České Budějovice | pokoje

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování pro rodinnou dovolenou i služební - pracovní cesty.

Levné ubytování penzion Minor České Budějovice nabízí prostorné a kvalitně vybavené pokoje a klade veliký důraz na každodenní pečlivý úklid celého ubytovacího zařízení, perfektní čistota a hygiena jsou u nás na prvním místě.

 

  • Check in: (začátek ubytování)   od 13:00 hodin.
  • Check out: (konec ubytování)   do 10:00 hodin.

PENZION MINOR ČESKÉ BUDĚJOVICE NABÍZÍ MOŽNOST UBYTOVÁNÍ SE PSY A DOMÁCÍMI MAZLÍČKY.

 

Penzion Minor České Budějovice ubytování se psem nebo s jinými domácími mazlíčky akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, psy nelze ponechávat na pokoji samotné bez dozoru. Venčení zvířátek je možné pouze venku, mimo objekt budovy i zahrady penzionu.

PRIORITY UBYTOVÁNÍ V PENZIONU MINOR ČESKÉ BUDĚJOVICE:

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor, díky spokojeným zákazníkům obdržel prestižní certifikáty kvality a patří mezi nejlépe hodnocené hotely a penziony ve městě a okolí.


Vaše spokojenost a pohoda v penzionu Minor je naší největší prioritou, proto vstřícný a ochotný personál Vám poskytne profesionální služby a učiní vše pro Vaše příjemné ubytování v Českých Budějovicích.


V celém objektu ubytování penzion Minor České Budějovice je dostupné kvalitní a rychlé internetové Wi-Fi připojení zdarma.

PENZION MINOR ČESKÉ BUDĚJOVICE - LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V APARTMÁ:

Ubytování České Budějovice, levný penzion Minor může náročnějším hostům nebo rodině nabídnout prostorné dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby, které se skládá z obývacího pokoje, ložnice, koupelny se sprchou a WC. K dispozici je chladnička a mikrovlnka.


Televize se satelitním příjmem je umístěna v obou pokojích. V obývací části Vám pobyt v apartmá zpříjemní větší plochá LCD televize s rádiem a pohodlná sedací souprava.


Jako bonus k ubytování v apartmá penzion Minor České Budějovice je podávána kvalitní snídaně zdarma.

Ubytování České Budějovice

Penziony České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor