en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice, pokoje

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování pro rodinnou dovolenou i služební - pracovní cesty.

Levné ubytování penzion Minor České Budějovice nabízí prostorné a kvalitně vybavené pokoje a klade veliký důraz na každodenní pečlivý úklid celého ubytovacího zařízení, perfektní čistota a hygiena jsou u nás na prvním místě.

 

  • Check in: (začátek ubytování)   od 13:00 hodin.
  • Check out: (konec ubytování)   do 10:00 hodin.

Penzion Minor České Budějovice, možnost ubytování se psem - psy.

 

Penzion Minor České Budějovice ubytování se psem nebo s jinými domácími mazlíčky akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, psy nelze ponechávat na pokoji samotné bez dozoru. Venčení zvířátek je možné pouze venku, mimo objekt budovy i zahrady penzionu.

Další informace o ubytování v penzionu Minor České Budějovice:

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor, díky spokojeným zákazníkům obdržel prestižní certifikáty kvality a patří mezi nejlépe hodnocené hotely a penziony ve městě a okolí.


Vaše spokojenost a pohoda v penzionu Minor je naší největší prioritou, proto vstřícný a ochotný personál Vám poskytne profesionální služby a učiní vše pro Vaše příjemné ubytování v Českých Budějovicích.


V celém objektu ubytování penzion Minor České Budějovice je dostupné kvalitní a rychlé internetové Wi-Fi připojení zdarma.

Penzion Minor České Budějovice, levné a pohodlné ubytování v apartmá:


Ubytování České Budějovice, levný penzion Minor může náročnějším hostům nebo rodině nabídnout prostorné dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby, které se skládá z obývacího pokoje, ložnice, koupelny se sprchou a WC. K dispozici je chladnička a mikrovlnka.


Televize se satelitním příjmem je umístěna v obou pokojích. V obývací části Vám pobyt v apartmá zpříjemní větší plochá LCD televize s rádiem a pohodlná sedací souprava.


Ubytování České Budějovice

Penziony České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor