en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJERECEPCE

KONTAKT

telefon:

387 314 949

mobil:

721 589 838

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
                                 

RODINNÉ PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE - Vojtěch K. ( Pracovní cesta - 9. 11. 017)

Jedná se o příjemné ubytování v rodinném penzionu v klidnější části města České Budějovice za rozumnou cenu, v docházkové vzdálenosti do centra, dobrá snídaně, čistota kolem i uvnitř penzionu perfektní, pokoj velmi slušně vybavený, uklizeno pořádně každý den. Velmi ochotný personál, možnost parkování na uzavřeném parkovišti. Obsluha v recepci byla milá jak večer, tak ráno. Opravdu doporučuji každému, kdo navštíví pracovně České Budějovice a potřebuje ubytování a chce se dobře vyspat.

 ubytování České Budějovice

penziony České Budějovice

UBYTOVÁNÍ SE PSEM ČESKÉ BUDĚJOVICE - mladý pár (27.10.2017)

Navštívili jsme s naším domácím miláčkem České Budějovice a mezi zdejšími penziony jsme hledali kvalitní ubytování se psem za rozumnou cenu. Příjemné a levné ubytování jsme našli v penzionu Minor. Těšíme se na příští rok na závody psů na výstavišti v Českých Budějovicích a určitě si rádi opět zajistíme pobyt v penzionu Minor.

NEKUÁCKÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - (manželé senioři - 15. 10. 2017)

Dovolujeme si Vám moc poděkovat za příjemně strávený podzimní víkend ve Vašem penzionu, v minulosti jsme navštívili v Českých Budějovicích i jiné penziony, ale nikde jsme nebyli tolik spokojeni s pobytem jako ve Vašem  penzionu. Rádi budeme Váš penzion doporučovat všem našim přátelům seniorům jako skvělé nekuřácké ubytování ve městě České Budějovice.

JEDNODENNÍ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - (kolektiv obchodních zástupců - 9. 10. 2017)

Penzion Minor využíváme pouze jako jednodenní ubytování při našich služebních - obchodních cestách do Českých Budějovic. Musíme poděkovat přátelům za doporučení tohoto penzionu a chválíme čistě uklizené pokoje, dobré snídaně, velmi vstřícný personál při jakémkoliv dotazu či požadavku. Rezervace vždy probíhá bez problémů. Umístění penzionu je velmi dobré. Dovedli bychom si tu představit i více nocí, než jen tu jednu služební.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE S PARKOVIŠTĚM - Jindřich V. (mladí manželé s děckem, 3. 10. 2017)

Ubytování penzion se nachází na klidném místě a přitom blízko centra České Budějovice. Bezproblémové parkování auta na parkovišti i před penzionem. Velmi dobré snídaně a večeře, pozorný a ochotný personál, panuje zde přátelská atmosféra. Určitě do penzionu Minor v budoucnu opět zavítáme.

NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Markéta D. (služební cesta 22.9.2017)

S ubytováním v penzionu Minor České Budějovice jsem byla nadmíru spokojená, vůbec nemám, co bych vytkla. Příjemné prostředí, kvalitní snídaně a velký výběr jídel k večeři, chci vyzvednout příjemné a ochotné recepční. Dobrá kuchyně a profesionální a velmi vstřícný obsluhující personál! Zkrátka čistota a vstřícnost. Usoudila jsem, že to asi bylo prozatím moje nejlepší ubytování za přijatelnou a rozumnou cenu a pokud budu muset opět služebně navštívit České Budějovice, určitě si mezi penziony znovu zvolím pobyt v tomto příjemném rodinném hotýlku.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZIONY - Jaroslav N., Kamil Š. (obchodní cestující 7.9.2017)

Velmi pěkné ubytování v Českých Budějovicích, celkově hezký rodinný penzion s restaurací. Skvělí majitelé. Za nás naprostá spokojenost, vše jak jsme si představovali – ochota personálu, kvalitní ubytování, uzavřené parkování monitorované kamerou se záznamem, výborné snídaně – pestrý výběr z několika menu a možnost chutně povečeřet ve zdejší restauraci. Do Českých Budějovic se služebně vracíme i vícekrát ročně již po dobu několika let, navštívili jsme i jiné hotely a penziony ve městě i okolí, ale v poslední době si objednáváme ubytování pouze v penzionu Minor, což mluví za vše. Majitelům moc fandíme a levné ubytování v penzionu Minor každému VŘELE DOPORUČUJEME!

ČESKÉ BUDĚJOVICE LEVNÉ PENZIONY - kolektiv firemní předváděcí akce (výstaviště 25.8.2017)

Penzion na klidném místě nedaleko centra města České Budějovice patří mezi levné penziony, ubytování na úrovni v prostorných pokojích, čisté prostředí, pohodlné postele, velmi příjemný personál a teplé i studené snídaně dle vlastního výběru. Každý večer po přijezdu z výstaviště oceňujeme možnost povečeřet přímo v restauraci penzionu. Pokud také budete v Českých Budějovicích hledat kvalitní ubytování po dobu konání výstavy ZEMĚ ŽIVITELKA, pak Vám skvělý pobyt v penzionu Minor vřele doporučujeme. My jsme zde moc spokojeni.

VÍKENDOVÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - anonym (mladý pár 17.8.2017)

V loňském roce jsme navštívili České Budějovice a penzion Minor poprvé, letos jsme si pobyt v penzionu opět rádi objednali a strávili tam velmi příjemné víkendové ubytování. Skvělé prostorné pokoje, snídaně a hlavně celkový přístup a naprostá důvěra v klienta. Za nás velký palec nahoru.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Jaroslava S. (manželé seníoři 11.8.2017)

Příjemné levné ubytováni v Českých Budějovicích. Pokoj byl útulný a čistý. Je k dispozici vše co potřebujete k příjemnému pobytu, včetně výborné snídaně dle přání hosta. Velké plus je pěkná upravená zahrada. Majitelé byli velice příjemní a ochotní, když jsme něco potřebovali. Penzion Minor můžeme jen doporučit. Skvělá cena za skvělé ubytování.

1  2  3  4  >  >>  
webdnes.cz
®2016, Penzion Minor