en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJERECEPCE

KONTAKT

telefon:

387 314 949

mobil:

721 589 838

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
                                 

NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Markéta D. (služební cesta 22.9.2017)

S ubytováním v penzionu Minor České Budějovice jsem byla nadmíru spokojená, vůbec nemám, co bych vytkla. Příjemné prostředí, kvalitní snídaně a velký výběr jídel k večeři, chci vyzvednout příjemné a ochotné recepční. Dobrá kuchyně a profesionální a velmi vstřícný obsluhující personál! Zkrátka čistota a vstřícnost. Usoudila jsem, že to asi bylo prozatím moje nejlepší ubytování za přijatelnou a rozumnou cenu a pokud budu muset opět služebně navštívit České Budějovice, určitě si mezi penziony znovu zvolím pobyt v tomto příjemném rodinném hotýlku.

ubytování České Budějovice

penziony České Budějovice

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZIONY - Jaroslav N., Kamil Š. (obchodní cestující 7.9.2017)

Velmi pěkné ubytování v Českých Budějovicích, celkově hezký rodinný penzion s restaurací. Skvělí majitelé. Za nás naprostá spokojenost, vše jak jsme si představovali – ochota personálu, kvalitní ubytování, uzavřené parkování monitorované kamerou se záznamem, výborné snídaně – pestrý výběr z několika menu a možnost chutně povečeřet ve zdejší restauraci. Do Českých Budějovic se služebně vracíme i vícekrát ročně již po dobu několika let, navštívili jsme i jiné hotely a penziony ve městě i okolí, ale v poslední době si objednáváme ubytování pouze v penzionu Minor, což mluví za vše. Majitelům moc fandíme a levné ubytování v penzionu Minor každému VŘELE DOPORUČUJEME!

ČESKÉ BUDĚJOVICE LEVNÉ PENZIONY - kolektiv firemní předváděcí akce (výstaviště 25.8.2017)

Penzion na klidném místě nedaleko centra města České Budějovice patří mezi levné penziony, ubytování na úrovni v prostorných pokojích, čisté prostředí, pohodlné postele, velmi příjemný personál a teplé i studené snídaně dle vlastního výběru. Každý večer po přijezdu z výstaviště oceňujeme možnost povečeřet přímo v restauraci penzionu. Pokud také budete v Českých Budějovicích hledat kvalitní ubytování po dobu konání výstavy ZEMĚ ŽIVITELKA, pak Vám skvělý pobyt v penzionu Minor vřele doporučujeme. My jsme zde moc spokojeni.

VÍKENDOVÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - anonym (mladý pár 17.8.2017)

V loňském roce jsme navštívili České Budějovice a penzion Minor poprvé, letos jsme si pobyt v penzionu opět rádi objednali a strávili tam velmi příjemné víkendové ubytování. Skvělé prostorné pokoje, snídaně a hlavně celkový přístup a naprostá důvěra v klienta. Za nás velký palec nahoru.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Jaroslava S. (manželé seníoři 11.8.2017)

Příjemné levné ubytováni v Českých Budějovicích. Pokoj byl útulný a čistý. Je k dispozici vše co potřebujete k příjemnému pobytu, včetně výborné snídaně dle přání hosta. Velké plus je pěkná upravená zahrada. Majitelé byli velice příjemní a ochotní, když jsme něco potřebovali. Penzion Minor můžeme jen doporučit. Skvělá cena za skvělé ubytování.

ČESKÉ BUDĚJOVICE LEVNÉ UBYTOVÁNÍ - Antonín a Jana P. (mladí manželé 3.8.2017)

Můžeme doporučit!!! Super!!! Děkujeme za krásné a levné ubytování v penzionu Minor České Budějovice, Váš penzion budeme každému doporučovat.

UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Ludmila Š. (mladý pár 3.8.2017)

Penzion Minor ubytování v soukromí České Budějovice, oceňuji ochotný personál, klidné prostředí a čistotu pokojů. Ceny jsou rozumné a odpovídají kvalitě.

UBYTOVÁNÍ NEDALEKO CENTRA ČESKÉ BUDĚJOVICE - (anonym 24.7.2017)

Ubytování v penzionu bylo super, zvláště jsme ocenili blízkost centra města České Budějovice.

PENZIONY A HOTELY ČESKÉ BUDĚJOVICE - Václav K. (pracovní cesta 20.7.2017)

Penzion Minor vřele doporučuji každému, do Českých Budějovic cestuji za účelem služebních cest dost často a vyzkoušel jsem zde již mnohé penziony a hotely.

UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - (Jan N. manželský pár 16.7.2017)

Penzion Minor se nám moc líbil, především klidné ubytování téměř v centru Českých Budějovic s chutnou snídaní. Děkujeme za vše, bylo nám u Vás velice dobře.

1  2  3  4  >  >>  
webdnes.cz
®2016, Penzion Minor