en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJERECEPCE

KONTAKT

telefon:

387 314 949

mobil:

721 589 838

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
                                 

ČESKÉ BUDĚJOVICE UBYTOVÁNÍ PRO SENIORY - Jitka Ř. (seniorský pár 16.7.2017)

V penzionu Minor České Budějovice jsme ocenili ochotu personálu, vstřícný přístup, čistotu ubytování a výbornou kvalitu jídla. Moc se nám zde líbilo a příští rok se sem rádi vrátíme, je to skvělé téměř bezbariérové ubytování pro seniory.

PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE - Jiří Klein (služební cesta 13.7.2017)

Když budu příště hledat ubytování mezi penziony ve městě České Budějovice, budu se nejprve ptát v tomto penzionu, protože jsem zde byl s pobytem moc spokojen.

UBYTOVÁNÍ ČESKOBUDĚJOVICKO - Kolektiv (účastníci školení 13.7.2017)

Tento rodinný penzion můžeme doporučit jako skvělé ubytování v oblasti Českobudějovicko, je zde příjemná domácí atmosféra. Velice klidné prostředí, kousek do centra města. Jediná výtka je snad, že se v penzionu nevaří večeře v pozdních večerních hodinách, zato snídaně je dobrá, každý den pobytu Vám nachystají, to co si budete přát. A to se cení.

UBYTOVANIE ČESKÉ BUDĚJOVICE - Karel Z. (slovenský manželský pár 12.7.2017)

Velmi ciste, prijemny perzonal. Penzion Minor kvalitne a pomerne lacne ubytovanie v Ceskych Budejoviciach.

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE - Oldřich J. (pracovní cesta 12.7.2017)

Rezervace ubytování - penzion Minor České Budějovice byla provedena cestou e-mailu, dostal jsem rychlou odpověď, jak e-mailem tak telefonicky. Děkuji za projevené služby a čistotu v pokoji, tak na sociálním zařízení, tak i čistých a nepáchnoucích lůžkovinách. Při další cestě do Českých Budějovic si u Vás opět rád objednám ubytování.

UBYTOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH - Ludmila K. (ruská obchodní cestující 11.7.2017)

Персонал понимает по-русски и старается выбирать на чешском слова, похожие на русские - очень приятно. Рядом с пивоварней. Нам предоставили целый отдельный дом с камином. Ранний завтрак - удобно для транзитных путешественников.

HOTELY A PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE - Jiří Š. (služební cesta, 10.7.2017)

V Českých Budějovicích mě ubytování v penzionu Minor velice překvapilo, velmi pěkně řešeným pokojem a milým přístupem personálu. Jsem poměrně často na cestách a toto ubytování bylo jedno z nejlepších. Jen malá vada, (prakticky všechny české hotely a penziony) málo odkládacích míst v koupelně.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH - Ing. Václav J. (manželský pár, 10.7.2017)

Levné ubytování v Českých Budějovicích penzion Minor se nachází v klidné části města. Okolí penzionu je velmi čisté a prostředí okolo penzionu velmi pěkně upravené. Personál již náš příjezd očekával, projevila se obrovská ochota, byli jsme přivítáni a rychle odbaveni. Parkování vozidla je v uzavřeném prostoru, perfektně vyznačenými místy. V penzionu je perfektně čisto.

ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZION - Olga S. (mladý manželský pár s dětmi, 9.7.2017)

České Budějovice penzion Minor, velice hezké útulné a čisté ubytování s krásně upravenou zahradou okolo. Milý personál. V penzionu jsme byli velice spokojeni! Děkujeme za krásné, milé a hlavně útulné prostředí, kde jsme mohli strávit velice příjemné chvíle. Držíme palce, ať se vám všem stále daří.

ČESKÉ BUDĚJOVICE UBYTOVÁNÍ - John W. (turista USA, 6.7.2017)

Location to Budvar Brewery Breakfast was excellent Room was very clean and relaxing.

<<  <  1  2  3  4  >  >>  
webdnes.cz
®2016, Penzion Minor