en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJERECEPCE

KONTAKT

telefon:

387 314 949

mobil:

721 589 838

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
                                 

ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZIONY - David H. (starší pár - dovolená, 3.7.2017)

Ve městě České Budějovice jsou skvělé některé penziony, jako třeba náš oblíbený penzion Minor, měli jsme zde zajištěné ubytování po celý týden, věnovali jsme se cykloturistice, prováděli jsme cyklistické výlety po okolí a byli jsme naprosto spokojeni, snídaně i večeře vynikající, obsluha ochotná a milá, čisté pokoje.

POBYT V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH - Jan K. (dospělý pár, 25.6. 2017)

Byli jsme v penzionu velmi spokojeni, nelze prakticky co vytknout, příjemný a vstřícný personál, kvalitní vybavení, přiměřená cena, můžeme jen doporučit jako výborné ubytování a levný pobyt v Českých Budějovicích. Určitě se zase vrátíme.

 

UBYTOVÁNÍ PRO SENIORY ČESKÉ BUDĚJOVICE - Eva P. (seniorský pár, 15.6. 2017)

S manželem se nám ubytování pro seniory v penzionu Minor České Budějovice líbilo, byli jsme zde spokojeni, nic nás nerušilo, bylo zde čisto a uklizeno. Vstřícný a ochotný personál. Bezpečné parkování auta na parkovišti. Celkově spokojenost.

UBYTOVÁNÍ PRO ZAMILOVANÉ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Anonym (mladý pár, 15.6.2017)

Naše celkové hodnocení pobytu v penzionu Minor je velmi dobré, slušný a ochotný personál, solidní snídaně, uzavřené parkování na parkovišti, zkrátka měli jsme vše, co jsme k příjemnému ubytováni pro zamilované ve městě České Budějovice potřebovali.

DISKRÉTNÍ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Anonym (mladý pár, 19.5.2017)

V penzionu Minor jsme byli velmi spokojeni a rozhodně ho doporučujeme jako výborné diskrétní ubytování v Českých Budějovicích. Uzavřené parkování útulný pokoj s koupelnou a klid. Oceňujeme osobní přístup a příjemné rodinné prostředí.

UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Jindřiška K. (dospělý pár, 5.5. 2017)

Ubytování se snídaní v Českých Budějovicích bylo krásné a příjemné, úžasně příjemný personál, výborné snídaně a velmi příjemné jednání. Jsem ráda, že jsme našli mezi penziony v Českých Budějovicích takové skvělé ubytování. Do penzionu Minor se budeme rádi vracet. Přejeme jen a jen nejlepší zákazníky.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE LEVNĚ - Alexandra Š. (rodina s malými dětmi, 12.4.2017)

Byli jsme levně ubytováni v penzionu Minor České Budějovice a můžeme jen doporučit, líbila se nám atmosféra, příjemný personál a opravdu dobrá cena.

UBYTOVÁNÍ S DĚTMI ČESKÉ BUDĚJOVICE - Mirek V. ( rodina s dětmi, 27.3.2017)

Klidné levné ubytování s dětmi v Českých Budějovicích se snídaní za opravdu přiměřenou cenu.

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Jiří H. (služební cesta, 11.3.2017)

Hledal jsem kvalitní ubytování ve městě České Budějovice, potřeboval jsem se perfektně vyspat a zajímala mne jen čistá postel, vlastní soc. zařízení, klid a rozumná cena, což mi penzion Minor splnil na jedničku.

LEVNÝ PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE - Věra L. (mladý pár, 25.2.2017)

Levný penzion Minor České Budějovice je nedaleko centra, ubytování je čisté, teple vytápěné, prostředí udržované.

<<  <  1  2  3  4  >  >>  
webdnes.cz
®2016, Penzion Minor