en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJERECEPCE

KONTAKT

telefon:

387 314 949

mobil:

721 589 838

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
                                 

UBYTOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH - Ludmila K. (ruská obchodní cestující 11.7.2017)

Персонал понимает по-русски и старается выбирать на чешском слова, похожие на русские - очень приятно. Рядом с пивоварней. Нам предоставили целый отдельный дом с камином. Ранний завтрак - удобно для транзитных путешественников.

HOTELY A PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE - Jiří Š. (služební cesta, 10.7.2017)

V Českých Budějovicích mě ubytování v penzionu Minor velice překvapilo, velmi pěkně řešeným pokojem a milým přístupem personálu. Jsem poměrně často na cestách a toto ubytování bylo jedno z nejlepších. Jen malá vada, (prakticky všechny české hotely a penziony) málo odkládacích míst v koupelně.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH - Ing. Václav J. (manželský pár, 10.7.2017)

Levné ubytování v Českých Budějovicích penzion Minor se nachází v klidné části města. Okolí penzionu je velmi čisté a prostředí okolo penzionu velmi pěkně upravené. Personál již náš příjezd očekával, projevila se obrovská ochota, byli jsme přivítáni a rychle odbaveni. Parkování vozidla je v uzavřeném prostoru, perfektně vyznačenými místy. V penzionu je perfektně čisto.

ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZION - Olga S. (mladý manželský pár s dětmi, 9.7.2017)

České Budějovice penzion Minor, velice hezké útulné a čisté ubytování s krásně upravenou zahradou okolo. Milý personál. V penzionu jsme byli velice spokojeni! Děkujeme za krásné, milé a hlavně útulné prostředí, kde jsme mohli strávit velice příjemné chvíle. Držíme palce, ať se vám všem stále daří.

ČESKÉ BUDĚJOVICE UBYTOVÁNÍ - John W. (turista USA, 6.7.2017)

Location to Budvar Brewery Breakfast was excellent Room was very clean and relaxing.

ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZIONY - David H. (starší pár - dovolená, 3.7.2017)

Ve městě České Budějovice jsou skvělé některé penziony, jako třeba náš oblíbený penzion Minor, měli jsme zde zajištěné ubytování po celý týden, věnovali jsme se cykloturistice, prováděli jsme cyklistické výlety po okolí a byli jsme naprosto spokojeni, snídaně i večeře vynikající, obsluha ochotná a milá, čisté pokoje.

POBYT V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH - Jan K. (dospělý pár, 25.6. 2017)

Byli jsme v penzionu velmi spokojeni, nelze prakticky co vytknout, příjemný a vstřícný personál, kvalitní vybavení, přiměřená cena, můžeme jen doporučit jako výborné ubytování a levný pobyt v Českých Budějovicích. Určitě se zase vrátíme.

 

UBYTOVÁNÍ PRO SENIORY ČESKÉ BUDĚJOVICE - Eva P. (seniorský pár, 15.6. 2017)

S manželem se nám ubytování pro seniory v penzionu Minor České Budějovice líbilo, byli jsme zde spokojeni, nic nás nerušilo, bylo zde čisto a uklizeno. Vstřícný a ochotný personál. Bezpečné parkování auta na parkovišti. Celkově spokojenost.

UBYTOVÁNÍ PRO ZAMILOVANÉ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Anonym (mladý pár, 15.6.2017)

Naše celkové hodnocení pobytu v penzionu Minor je velmi dobré, slušný a ochotný personál, solidní snídaně, uzavřené parkování na parkovišti, zkrátka měli jsme vše, co jsme k příjemnému ubytováni pro zamilované ve městě České Budějovice potřebovali.

DISKRÉTNÍ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - Anonym (mladý pár, 19.5.2017)

V penzionu Minor jsme byli velmi spokojeni a rozhodně ho doporučujeme jako výborné diskrétní ubytování v Českých Budějovicích. Uzavřené parkování útulný pokoj s koupelnou a klid. Oceňujeme osobní přístup a příjemné rodinné prostředí.

<<  <  1  2  3  4  >  >>  
webdnes.cz
®2016, Penzion Minor