en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - parkování

www.penzionminor.cz

Ubytování patří mezi penziony v Českých Budějovicích s vlastním uzavřeným parkovištěm.


Penzion Minor Vám zajistí snadné a bezproblémové parkování i dodávkových aut zdarma před objektem, nebo osobních automobilů za poplatek na vlastním uzavřeném parkovišti, nepřetržitě monitorovaném kamerovým systémem se záznamem.


Ubytování České Budějovice doporučuje motoristům, zajistit si rezervaci parkoviště již při objednávce pobytu, neboť počet parkovacích míst je omezen na 5 stání pro osobní automobily.


Penzion Minor zajistí parkování jízdních kol a motocyklů zdarma, na uzavřeném a kamerou monitorovaném parkovišti, nebo ve vlastní garáži.

  

Penzion Minor České Budějovice nabízí turistické vyžití v celé oblasti Jižní Čechy.


Penziony České Budějovice jsou turisty často navštěvovány, město a jeho okolí v oblasti Jižních Čech jsou vyhledávanou lokalitou pro rekreaci a relaxaci, nachází se zde idylická příroda, vhodná k letnímu koupání s jasným nebem nad hlavou, turistice, cyklistice nebo houbaření.


Penzion Minor je vhodný pro milovníky pěší turistiky, ale i pro příznivce oblíbené cykloturistiky. Ubytování lze využít k příjemným a zajímavým vyjížďkám po okolí, kde je nespočet kulturních a historických památek.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor