en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJE

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

                                 

Penzion Minor ubytování České Budějovice - koupání v okolí

Letní plovárna České Budějovice.

Penzion České Budějovice ubytování Minor je od plovárny v centru města vzdálen cca 2500 m.


V roce 2006 proběhla tzv. I. etapa rekonstrukce v podobě vybudování nového sociálního zázemí.


V roce 2010 byla dokončena tzv. II. etapa rekonstrukce obou bazénů včetně vybudování několika vodních atrakcí, čtyř dráhové skluzavky, nové technologie úpravy vody.Přírodní koupaliště BOREK.


Levné ubytování České Budějovice penzion Minor se nachází poblíž koupaliště v obci Borek - cca 3000 m.


Přírodní koupaliště BOREK najdete v ulici U Studánky v obci Borek. Čistota vody je udržována prostřednictvím biologických filtračních lagun bez chemických přísad.

Voda je tedy vhodná i pro alergiky.


Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici brouzdaliště a dětské hřiště, pro větší pak přírodní bazén s hloubkou až 3,6 metru, odpočinkovým molem a odrazovým můstkem.


Pro ty, kdo hledají sportovní aktivity, nabízí areál koupaliště plážové volejbalové hřiště.Akvapark Hluboká nad Vltavou.


Ubytování v soukromí České Budějovice penzion Minor se nachází pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou.


Výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě koupání v akvaparku můžete navštívit také Státní zámek či Lovecký zámek se ZOO. Do Hluboké nad Vltavou se můžete vypravit automobilem či na kolech. Cestu je možné také absolvovat výletní lodí po řece Vltavě.


Výborná relaxace - otevřené koupaliště na břehu řeky Vltavy pod zámkem Hluboká. Velký bazén nepravidelného tvaru se 70 m dlouhým toboganem, skluzavkou, vířivkou a protiproudem (maximální hloubka 1,4 m), 25 m dlouhé plavecké dráhy, dětský bazén s hloubkou do 0,5 m a hřiště s houpačkami, kuželky, stolní tenis, plážové volejbalové hřiště, odpočinková travnatá plocha.

 

Akvapark je součástí sportovního areálu Hluboká (kryté i otevřené tenisové kurty, fotbalový areál, zimní stadion, letní plážová volejbalová aréna, volejbalové kurty, baseballový areál, bowling, osmnáctijamkové golfové hřiště a veřejné devítijamkové hřiště).


 

Ubytování v Českých Budějovicích penzion Minor nabízí turistické vyžití v oblasti Jižní Čechy.

 

České Budějovice jsou turisty často vyhledávanou lokalitou pro rekreaci a relaxaci, neboť se nachází v Jižních Čechách, kde je idylická příroda, vhodná k letnímu koupání s jasným nebem nad hlavou, turistice, cyklistice nebo houbaření. Penziony a ubytování České Budějovice mají v okolí mnoho cyklistických tras a nespočet kulturních a historických památek. Zdejší trasy jsou vhodné pro milovníky pěší turistiky, ale i pro příznivce oblíbené cykloturistiky, na příjemné a zajímavé vyjížďky po okolí.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor