en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - recenze

www.penzionminor.cz

Penzion pro rodinnou dovolenou.

Penzion pro rodinnou dovolenou jak dělaný. Vše čisté, hezky zařízené pokoje. Užili jsme si pěknou dovolenou a rádi zase přijedeme.


Mladá rodina z České Lípy.

Příjemné ubytování.

Velmi příjemné ubytování odpovídalo své cenové kategorii. Super snídaně, velmi ochotný personál. Dobré a bezpečné parkování u objektu nebo na parkovišti. Rádi bychom se sem zase někdy vrátili.

Manželský pár z Chropyně.

Porovnání s jinými penziony.

Využil jsem pobyt v rámci služební cesty poprvé na 1 týden a mohu srovnávat s jinými penziony v Českých Budějovicích, kam pracovně přijíždím déle než 3 roky. Kvalita, rozumná cena a velice sympatický personál mne přesvědčily, že na příští služební cestě sem opět zavítám.

Jednotlivec z Prahy na služební cestě.

Penzion nedaleko centra.

V penzionu jsme byly spokojeni. Ocenili jsme slušné vybavení pokojů a celkovou čistotu. Do centra to není daleko. Umístění je v ideálním místě pro výlety na kole. Určitě můžeme doporučit. S tamním personálem jsme byli spokojeni po všech stránkách.


Skupina cyklistů z Humpolce.

Dobrá výchozí poloha pro turistiku.

Za kvalitu ubytování a cenu není co vytknout. Líbilo se nám velmi vstřícné jednání, výborná snídaně a taky čistota. Dobrá výchozí poloha pro turistiku po okolí.


Manželé senioři z Čáslavi.

Vhodné na výlety.

Opravdu perfektní. Skvělí majitelé. Ve všem bylo o nás dobře postaráno a vždy nám dobře poradili kam na výlety do okolí města. Ubytování je vhodné na výlety.

Manželé středního věku z Lovosic.

Penziony Jižní Čechy.

Moc hezké, čisté a velmi příjemné. Personál milý, ochotný a velice příjemný. Snídaně bohatá, čerstvá, chutná. Moc se nám líbilo, a pokud znovu pojedeme do Jižních Čech nebudeme hledat jiné penziony, ale zase se vrátíme. Byli jsme moc spokojeni.


Rodina s dětmi z Lysé nad Labem.

Levné ubytování.

Velice dobré levné ubytování, skvělý personál. Již jsem zde spal poněkolikáté. Naprostá spokojenost. Při další služební cestě opět toto ubytovací zařízení využiji a doporučím dále.


Služební cesta z Hodonína.

Kvalita ubytování odpovídá ceně, doporučujeme pracovním skupinám.

Rychlé a milé přijetí. Pěkné a čisté ubytování, velmi milý a ochotný personál, po domluvě lze přikoupit snídaně dle přání. Cena velmi dobrá, kvalita odpovídá ceně, proto doporučujeme všem pracovním skupinám.

Pracovní skupina z Domažlicka.

Levný penzion.

Levný penzion nedaleko centra, v klidné části, čisto, útulno. Vše bezvadné, jen bych doplnila fen do koupelny. Pěkně upravená zahrada. Doporučuji a budeme se vracet.


Mladší pár z Kolína.

Blízká dostupnost centra města.

Milý personál, klidné prostředí v penzionu a okolí, blízká dostupnost centra města. Hezky vybavený pokoj. Cena odpovídá kvalitě.


Manželé z Prahy.

Slušné vybavení a čistota.

Slušně vybavené pokoje, personál ochotný, milý a vstřícný. Vše je udržováno v čistotě. Naše ubytování bylo sice krátké, ale velice se nám líbilo.


Pracovní skupina z Kutné Hory

Penzion pro dovolenou i služební cestu.

Tento příjemný rodinný penzion České Budějovice uspokojí rodiny i jednotlivce, personál je vstřícný a pozorný na jakékoliv přání. Ideální pro letní dovolenou, či služební cestu. Mohu všem vřele doporučit.


Služební cesta z Moravské Třebové.

Ubytování za příjemnou cenu.

Velice pěkné ubytování s milým a ochotným personálem. A to vše za příjemnou cenu. Cítili jsme se velmi dobře a rádi se budeme vracet a doporučíme také našim známým.


Seniorský pár z Lovosic.

Klidná rodinná atmosféra.

Bezproblémové levné ubytování i na jednu noc. Vše odpovídalo mé představě o pobytu s klidnou rodinnou domácí atmosférou, kde cena skutečně odpovídá kvalitě. Kladně hodnotím také vlídný přístup personálu.


Firemní pracovní cesta z Brna.

Chutné snídaně.

Byli jsme moc spokojeni. Snídaně chutné, personál příjemný, pohoda, klídek. Tento levný penzion bychom doporučili dále.


Mladý pár z Bohumína.

Levné a pěkné.

Pěkný levný penzion, velice příjemný personál, prostorný a čistý pokoj, hezky zařízený, cena odpovídá kvalitě - celkem levné a přitom pěkné. Doporučuji!


Pracovní cesta - obchodní zástupce z Plzně.

Super perfektní čistota.

Příjemné přivítání, maximální vstřícnost, super perfektní čistota, vše na 1*. Spal jsem zde již vícekrát a toto ubytování každému doporučuji.


Jednotlivec z Krnova - pracovní služební cesta.

Čistučký penzión za skvelú cenu.

Penzión sa nachádza v pokojnejšej časti mesta. Bolo to krásne, čistučké, za skvelú cenu. Dostupnosť wifi a takisto propagačné materiály pre turistov, záhradka ako stvorená pre fajčiarov. Cítili sme sa skvele.


Manželský pár ze Žiliny na dovolené.

Pěkný penzion s příjemnými majiteli.

Moc pěkný penzion s příjemnými majiteli, perfektní čistota, skvělé snídaně. Pobyt si je však potřeba s dostatečným předstihem zamluvit, bývá dost plno.


Účastníci firemní akce z Jablonce nad Nisou.

Víkendové ubytování za dobré peníze.

Čistý a pěkný útulný pokoj. Komunikace s personálem a jejich vstřícnost výborná. Prima víkendové ubytování za dobré peníze. Určitě se sem zase vrátíme.


Mladý pár z Děčína.

Útulné levné ubytování.

Útulné levné ubytování v tiché a klidné části. Všude bylo čisto, postel byla pohodlná a voňavá. Na pokoji byla pěkná plochá televize. Vše hezky zařízeno. Za tu cenu opravdu doporučuji.


Obchodní pracovní cesta - mladší dáma z Chebu.

Příjemné prostředí.

Byli jsme spokojeni naprosto se vším. Líbil se nám přístup personálu i příjemné prostředí a velice slušný výběr snídaní. Až pojedeme na příští školení tak si pobyt zajistíme opět v tomto penzionu.


Účastníci školení z Trutnova.

Skvělá dovolená s dětmi.

Pěkné ubytování. Personál je milý a ochotný. Pokoj je kompletně zařízen. Prožili jsme zde skvělou dovolenou s dětmi. Protože vše bylo super, uvažujeme, že i v budoucnu ho znovu využijeme.


Mladá rodina s dětmi z Kutné Hory.

Čistý rodinný penzion.

Naprosto čistý rodinný penzion, kde majitelé jsou obětaví a berou svou práci opravdu vážně a poctivě. Personál se nám snažil ve všem vyhovět, ochotně nás informoval o zajímavostech v centru města i v okolí a doporučil nám typy na výlety.


Skupina cykloturistů z Habartova.

Pobyt předčil naše očekávání.

Velmi ochotní majitelé, výborné ubytování i snídaně. Ostatním návštěvníkům Jižních Čech vřele doporučuji. Pobyt předčil naše očekávání. Čisté pokoje a klidné prostřední. Budeme se rádi vracet. Děkujeme za vše.


Manželský pár s dětmi ze Dvora Králové nad Labem.

Udržované okolí penzionu.

Chtěl bych vyjádřit naprostou spokojenost. S přítelkyní jsme byli mile překvapeni. Naprosto čistý a prostorný pokoj. Krásně a čistě udržované okolí penzionu mluví samo za sebe. Ochotný a příjemný personál. Opravdu spokojeni a rádi se příští rok zase vrátíme.


Mladý pár z Českého Těšína.

Líbilo se nám a doporučujeme.

Ubytování se nám velice líbilo. Můžeme vřele doporučit.


Manželé senioři z Blanska.

Děkujeme za příjemně strávený víkend.

Klidné, čisté, příjemné prostředí rodinného penzionu. Určitě odporučujeme všem. Děkujeme za příjemně strávený víkend.


Mladý zamilovaný pár z České Lípy.

Klidné levné ubytování v přátelské atmosféře.

Moc se nám líbilo především příjemné prostředí, snídaně byly také dobré - chutné. Personál je vstřícný a ochotný. Byli jsme spokojeni, vše bylo dle našich představ. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají klidné levné ubytování v přátelské atmosféře.


Manželé z Přelouče - letní dovolená.

V penzionu se nám moc líbilo a nemáme žádné výhrady.

Zaměstnanci jsou vstřícní a také určitě pořádku milovní lidé. Vše je čisté, krásně udržovaná zahrada hovoří za vše. V penzionu se nám moc líbilo a nemáme žádné výhrady. Všem doporučujeme.


Seniorský pár z Chocně.

Pohodlné a levné, příjemná rodinná atmosféra.

Ubytování bylo pohodlné a levné, vládla zde příjemná rodinná atmosféra, milý personál, pokoje pěkné čisté a útulné. Po celou dobu pobytu jsme se cítili téměř jako v domácím prostředí. Určitě se sem ještě někdy vrátíme.


Rodinná dovolená s přáteli z Ostravska.

Čerstvé snídaně, dostačující výběr.

Návštěvou jsme byli naprosto spokojeni. Všechno bylo perfektní. Velmi vstřícní majitelé, skvělý servis. Snídaně jsou připravovány v restauraci, všechno je čerstvé a výběr snídaní je dostačující. Vše je vkusně a účelově zařízeno a nadmíru splňuje, to co nabízí a nezaslouží si jiné hodnocení, než to nejvyšší. Kdykoli při další návštěvě města se do penzionu moc rádi vrátíme.


2 mladé rodiny s dětmi z Broumova.

Dovolená v Českých Budějovicích se nám vydařila.

Velmi útulné ubytování České Budějovice, pokoje jsou prostorné, vše je čisté a majitelé jsou ochotní. Doporučujeme všem. Není co vytknout, naše dovolená v Českých Budějovicích se nám vydařila a už se těšíme na tu další a rádi se opět vrátíme.


Manželé z Liberce.

Cenově dostupný penzion.

Pokud hledáte čistý, útulný a pohodlný pobyt na Jihu Čech s ochotným personálem, potom každému vřele doporučuji tento levný cenově dostupný penzion v příjemném čistém prostředí, kde je denně prováděn pečlivý úklid pokojů i celého objektu.


Seniorský pár z Telče.

Příjemně strávená rodinná dovolená.

Byly jsme moc spokojeni. Ubytování je čisté a útulné. Velmi milý personál. Vše dokonalé a cítíte se dobře. Určitě se vrátíme. V centru a okolí je spousta zajímavých míst k návštěvám. Příjemně strávená rodinná dovolená.


Rodina s dětmi z Votic.

Bylo to super, snídaně perfektní, prostředí skvělé.

Jako cykloturisté jsme strávili v penzionu nádherný týden. Do centra není daleko. Každé ráno jsme vyráželi na kolech po cyklostezkách kolem řeky Vltavy. Vřele všem doporučuji, bylo to super, snídaně perfektní, prostředí skvělé. Cítíte se tam výborně, jako doma. Majitelé jsou ochotní a usměvaví.


Mladí manželé z Chomutova.

Příště nebudu hledat jiné penziony.

Strávila jsem zde jen jednu noc, ale pokud příště do města přijedu, nebudu hledat jiné penziony, ale zvolím si opět toto ubytovací zařízení. Pěkné pokoje, vše čisté, příjemné prostředí a milý personál.


Pracovní služební cesta - obchodní cestující z Brna.

Toto levné ubytování vždy na služební cestě do Českých Budějovic navštívím.

Když jsem v Českých Budějovicích na služební cestě, vždy navštívím toto levné ubytování. Je položeno v klidném prostředí, zaručené parkování, ochotný personál, vše velice hezké a čisté. Do města je to opravdu kousek a součástí služeb jsou i chutné snídaně.


Jednotlivec - služební pracovní cesta z Litomyšle.

Uzavřené parkoviště, pozorný a milý personál.

Levné ubytování Minor se nám opravdu moc líbilo. Mrzí nás, že jsme zde strávili pouze jednu noc. Skvělé, moc pěkně upravená zahrada, potěšila nás i slušná snídaně. Perfektní poměr ceny a kvality. Uzavřené parkoviště a pozorný a milý personál.


Obchodní zástupci - pracovní skupina z Prostějova.

Některé jiné penziony by si mohly vzít příklad.

Strávili jsme zde 3 noci s malým dítětem a můžeme opravdu doporučit. Z chování personálu by si mohly některé jiné penziony vzít příklad, vybavení je velice slušné a praktické, vše bylo opravdu perfektně čisté.

Mladá rodina s dítětem z Ostravska.

Ubytování vřele doporučujeme.

České Budějovice navštěvujeme každoročně v létě na několik dní a s ubytováním Minor jsme vždy maximálně spokojeni. Vřele doporučujeme.

Seniorský pár z Příbrami.

Doporučuji pro rodiny i jednotlivce na pracovní cestě.

Dobrá klidná lokalita, levný penzion nedaleko od centra. Milí majitelé, ochotní, vstřícní. Chutná a pestrá snídaně. Pokoje prostorné, čisté. Doporučuji pro rodiny i jednotlivce na pracovní cestě.

Jednotlivec - služební pracovní cesta z Kladna.

Standardní vybavení, výborné snídaně.

Byli jsme ubytováni na jednu noc. Podle mne dobré, pokoje čisté, standardně vybavené, minibar, TV se satelitem, koupelna s WC, snídaně výborná.

Mladý pár z Karlových Varů.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor