en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor | Levné ubytování České Budějovice - recenze

Přijemná rodinná dovolená.

Penzion pro rodinnou dovolenou jak dělaný. Ubytování čisté, hezky zařízené pokoje. Užili jsme si příjemnou dovolenou v Českých Budějovicích a rádi zase přijedeme.

Mladá rodina z České Lípy.Perfektní ubytování vhodné pro výlety.

Ubytování opravdu perfektní. Skvělí majitelé penzionu. Ve všem bylo o nás dobře postaráno a vždy nám dobře poradili kam na výlet. Krásné prostředí a okolí města Českých Budějovic, vhodné na výlety.

Manželé středního věku z Lovosic.Dobré ubytování s výbornou snídaní.

Byly jsme v penzionu ubytovaní na jednu noc. Podle mne je to dobré ubytování, pokoje čisté, standardně vybavené, minibar, TV se satelitem, koupelna s WC, snídaně výborná.

Mladý pár z Karlových Varů.Pěkný čistý penzion se snídaní.

Moc pěkný penzion s příjemnými majiteli, perfektní čistota ubytování, skvělé snídaně. Místa v penzionu je však potřeba s dostatečným předstihem zamluvit, bývá dost plno.

Účastníci firemní akce.Kvalitní levné ubytování pro rodiny s dětmi.

Strávili jsme v penzionu 3 noci s malým dítětem a toto kvalitní a levné ubytování v Českých Budějovicích můžeme opravdu doporučit. Z chování personálu by si mohla většina penzionů vzít příklad, vybavení je velice slušné a praktické, vše bylo opravdu perfektně čisté.

Mladá rodina s děckem z Ostravska.


 

Maximální spokojenost, ubytování v penzionu doporučujeme.

České Budějovice navštěvujeme každoročně v létě na několik dní a v penzionu Minor jsme vždy maximálně spokojeni. Návštěvu tohoto ubytování vřele doporučujeme.

Seniorský pár z Příbrami.Penzion nedaleko od centra, ubytování pro rodiny i jednotlivce za přijatelné ceny.

Dobrá klidná lokalita, penzion nedaleko od centra Českých Budějovic. Příjemní majitelé, ochotní, vstřícní. Chutná a pestrá snídaně. Možnost objednat i večeře za přijatelné ceny. Ubytování prostorné, čisté. Doporučuji pro rodiny i jednotlivce.

Jednotlivec - služební cesta.


 

Skvělé ubytování se snídaní a s uzavřeným parkovištěm.

Penzion se nám opravdu moc líbil. Mrzí nás, že jsme v Českých Budějovicích byli ubytování pouze na jednu noc. Skvělé ubytování a moc pěkně upravená zahrada, potěšila nás i slušná snídaně. Perfektní poměr ceny a kvality. Uzavřené parkoviště a pozorný a milý personál.

Obchodní zástupci z Prostějova.Ubytování s restaurací a parkováním - penzion pro služební cesty.

Když jsem v Českých Budějovicích na služební cestě, vždy se rád ubytuji v tomto penzionu. Je položen v klidném prostředí, zaručené parkování, milý personál, ubytování velice hezké a čisté. Do města je to opravdu kousek a součástí penzionu je i restaurace.

Jednotlivec - služební cesta.Pěkné čisté ubytování, příště nebudu hledat jiné penziony.

Strávila jsem zde jen jednu noc, ale pokud budu potřebovat ubytování v Českých Budějovicích, nebudu hledat jiné penziony, ale zvolím si opět tento penzion. Pěkné pokoje, vše čisté, příjemné prostředí a milý personál.

Obchodní cestující z Brna.Cykloturisté - ubytování v penzionu bylo super.

Jako cykloturisté jsme strávili v penzionu nádherný týden. Do centra Českých Budějovic není daleko. Každé ráno jsme vyráželi na kolech po cyklostezkách kolem řeky Vltavy. Ubytování vřele všem doporučuji, bylo super, snídaně perfektní, prostředí skvělé. Cítíte se tam výborně, jako doma. Majitelé jsou ochotní a usměvaví.

Mladí manželé z Chomutova.Čisté a útulné ubytování, příjemně strávená rodinná dovolená.

Byly jsme moc spokojeni. Ubytování je čisté a útulné. Velmi milý personál. Vše dokonalé a cítíte se příjemně. Určitě se vrátíme. V centru Českých Budějovic a okolí spousta zajímavých míst k návštěvám. Příjemně strávená rodinná dovolená.

Rodina s dětmi z Votic.Cenově dostupné ubytování, denně je prováděn pečlivý úklid penzionu.

Pokud hledáte čisté, útulné a pohodlné ubytování v Českých Budějovicích, s příjemným personálem, potom penzion Minor je ta správná volba. Penzion každému vřele doporučuji. Cenově dostupné ubytování v příjemném čistém prostředí, denně je prováděn pečlivý úklid.

Seniorský pár z Telče.Příjemné prostorné ubytování v penzionu.

Velmi příjemné ubytování v Českých Budějovicích, pokoje jsou prostorné a vše v penzionu je čisté a majitelé jsou ochotní. Penzion doporučujeme všem. Vážení budoucí návštěvníci, penzion musíme jen vřele doporučit. Není co vytknout, naše dovolená v Českých Budějovicích se nám vydařila a už se těšíme na tu další a rádi se do penzionu opět vrátíme.

Manželé z Liberce.Penzion se snídaní, skvělý servis, výběr snídaní je dostačující.

Návštěvou penzionu jsme byli naprosto spokojeni. Všechno bylo perfektní. Velmi příjemní a vstřícní majitelé, skvělý servis. Penzion je vkusně a účelově zařízen. Snídaně jsou připravovány v restauraci, všechno je čerstvé a výběr snídaní je dostačující. Ubytování nadmíru splňuje, co nabízí a nezaslouží si jiné hodnocení, než to nejvyšší. Kdykoli při návštěvě Českých Budějovic se do penzionu moc rádi vrátíme.

2 mladé rodiny s dětmi z Broumova.webdnes.cz
®2016, Penzion Minor