en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJE

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

                                 

Penzion Minor | Levné ubytování České Budějovice - pokoje

České Budějovice penzion Minor, ubytování v prostorných pokojích i dvoupokojovém apartmá.


Penzion Minor Vám k pohodlnému ubytování v Českých Budějovicích nabídne prostorné a komfortně vybavené jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, nebo čtyřlůžkové pokoje.


Ubytování České Budějovice, levný penzion Minor má pro náročnější hosty a rodiny s dětmi, k dispozici prostorné dvoupokojové apartmá, pro 1 - 4 osoby.


Aby bylo ubytování v penzionu Minor České Budějovice naprosto dle Vašich představ, můžete si sami vybrat složení postelí jaké Vám bude nejlépe vyhovovat, například postele spojené (manželské), nebo samostatné (oddělené).

 

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor klade veliký důraz na každodenní pečlivý úklid pokojů i celého objektu ubytovacího zařízení, včetně stále upravené zahrady.

 

Perfektní čistota a hygiena patří k hlavním prioritám provozu penzionu Minor, proto se ubytování řadí mezi oblíbené a nejvíce navštěvované penziony v Českých Budějovicích.

České Budějovice penzion Minor, kvalita ubytování a vybavení pokojů.


Ubytování v Českých Budějovicích, v penzionu Minor je situováno v prostorných a pohodlných pokojích s vlastní sprchou a WC, minibarem, SAT - LCD televizí s plochou obrazovkou a rádiem.


V teplých letních měsících Vám penzion Minor České Budějovice zpříjemní ubytování velkými stojanovými ventilátory, kterými jsou vybaveny všechny pokoje.

Penzion Minor ubytování České Budějovice dbá na dodržování nočního klidu.

 

Ubytování v soukromí České Budějovice, penzion Minor, s ohledem na ubytované hosty, kteří si zaplatili příjemný pobyt a  chtějí se v klidu a v pohodě vyspat, důsledně dbá na dodržování nočního klidu od 22.00 hodin do 07.00 hodin.


Penzion Minor případným klientům, kteří se v pozdních večerních a nočních hodinách chovají hlučně a nechtějí dodržovat směrnice ubytovacího řádu doporučuje, vybrat si mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích jiné ubytování.

Rodinný penzion Minor, levné ubytování České Budějovice vlastní prestižní certifikáty kvality.

 

České Budějovice levné ubytování, penzion Minor umožňuje kvalitní rychlé internetové Wi-Fi připojení, dostupné v celém ubytovacím zařízení zdarma.


Penzion Minor s téměř pětadvacetiletou tradicí získal u klientů "dobré jméno" a proto je ubytování často navštěvováno a mezi penziony v Českých Budějovicích velice oblíbeno.

Pohodlné levné ubytování v apartmá České Budějovice, penzion Minor.


Apartmá České Budějovice penzion Minor se skládá z obývacího pokoje, ložnice, koupelny se sprchou a WC. K dispozici je chladnička a mikrovlnka. Přenosné ventilátory a televize jsou k dispozici v obou pokojích.


Ubytování České Budějovice, penzion Minor Vám v obývací části apartmá zpříjemní pobyt větší plochou LCD televizí s rádiem a pohodlnou sedací soupravou.

Penzion Minor České Budějovice s ubytování se psem souhlasí po předchozí dohodě.


Ubytování se psem je v penzionu Minor České Budějovice možné po dohodě s recepcí, psy nelze ponechávat na pokoji samotné a bez dozoru. Venčit domácí zvířátka je možné pouze mimo objekt penzionu.

 webdnes.cz
®2016, Penzion Minor