en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJE

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

                                 

Penzion Minor ubytování České Budějovice - pokoje

Ubytování České Budějovice penzion Minor - pokoje s postelemi spojenými nebo oddělenými.


Penzion České Budějovice Minor levné ubytování v prostorných, kvalitně vybavených pokojích s možností vybrat si pokoj s postelemi manželskými nebo oddělenými.


Ubytování České Budějovice penzion Minor klade veliký důraz na každodenní pečlivý úklid pokojů i celého objektu, perfektní čistota a hygiena jsou u nás na prvním místě.

Penzion Minor České Budějovice, kvalita ubytování a vybavení pokojů.


České Budějovice penzion Minor se může pochlubit ubytováním v naprosto čistých, prostorných a kvalitně vybavených pokojích s vlastní koupelnou a WC, minibarem, SAT - LCD televizí s plochou obrazovkou i rádiem a také rychlým internetovým Wi-Fi připojením, dostupném v celém objektu ubytování. V teplých letních měsících jsou všechny pokoje penzionu vybaveny velkými přenosnými ventilátory.

Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor dbá na dodržování nočního klidu.

 

Ubytování v soukromí České Budějovice penzion Minor, s ohledem na své hosty, kteří se chtějí v klidu a v pohodě vyspat, důsledně dbá na dodržování nočního klidu od 22.00 hodin do 07.00 hodin.

Penzion Minor ubytování České Budějovice vlastní prestižní certifikáty kvality.

 

České Budějovice ubytování penzion Minor umožňuje kvalitní rychlé internetové Wi-Fi připojení, dostupné v celém objektu zdarma.


Penzion Minor obdržel díky spokojeným zákazníkům prestižní certifikáty kvality a patří mezi nejlépe hodnocené hotely a penziony v Českých Budějovicích.

Pohodlné ubytování v apartmá České Budějovice, penzion Minor.


Levné ubytování České Budějovice penzion Minor Vám může v nabídnout prostorné dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby (vhodné pro náročnější hosty, ale také pro rodiny s dětmi).


Apartmá České Budějovice penzion Minor se skládá z obývacího pokoje, ložnice, koupelny se sprchou a WC. K dispozici je chladnička a mikrovlnka. Přenosné ventilátory a televize jsou k dispozici v obou pokojích.


Ubytování České Budějovice penzion Minor Vám v obývací části apartmá zpříjemní ubytování větší plochou LCD televizí s rádiem a pohodlnou sedací soupravou.

 



webdnes.cz
®2016, Penzion Minor