en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - okolí

Penziony a ubytování ve městě České Budějovice a okolí lze využít k příjemné rekreaci a relaxaci.


Penziony České Budějovice se nachází v Jižních Čechách v kraji lesů a rybníků a také pohádkových hradů a zámků, ubytování v penzionu Minor může být skvělým výchozím bodem pro Vaše výlety do širokého okolí, v oblasti Jižní Čechy.


Ubytování České Budějovice penziony Vám v okolí města poskytnou pohodu a relaxaci v krásné přírodě, můžete též navštívit celou řadu zajímavých historických a kulturních památek.


Krásy Jižních Čech lákají turisty z celé naší republiky k návštěvě statutárního města, pro tyto účely můžete využít kvalitních ubytovacích služeb penzionu Minor, zde nejdete příjemné levné ubytování ve městě České Budějovice.


Levné ubytování České Budějovice penzion Minor Vám doporučuje prohlídku historického centra města.


Ubytování penzion Minor České Budějovice se nachází poblíž supermarketů a hypermarketů ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s či nákupní CENTRUM IGY v Českých Budějovicích.

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE - NÁMĚSTÍ - KAŠNA SAMSON

 

 


 


Ubytování České Budějovice penzion Minor Vám doporučuje exkurzi v pivovaru Budějovický Budvar, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva a Budvarská pivnice  se nachází 700 m od ubytování.

Exkurze v Českobudějovickém pivovaru Budvar - 700 m od ubytování:

 Pokud si během svého pobytu v penzionu Minor České Budějovice uděláte čas na prohlídku pivovaru Budvar, můžete shlédnout multimediální expozici "Příběh budějovického piva".


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

Penzion Minor České Budějovice Vám v rámci ubytování doporučí různé výlety a relaxace.

 Ubytování České Budějovice penzion Minor doporučuje cykloturistům vyjížďky na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou po kvalitních cyklistických stezkách.


Penzion Minor České Budějovice nabízí milovníkům in-line bruslení, stezku podél řeky Vltavy, do Hluboké nad Vltavou.

České Budějovice, náměstí Přemysla Otakara II.

 Levné ubytování České Budějovice penzion Minor Vám ve volném čase zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku.

 

 

České Budějovice, přístaviště na řece Vltavě.

 Penziony České Budějovice mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí města, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků, ubytování penzion Minor je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou.Hluboká nad Vltavou - STÁTNÍ ZÁMEK

 
Ubytování České Budějovice Vám v rámci pobytu v penzionu Minor doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.Hluboká nad Vltavou - LOVECKÝ ZÁMEK OHRADA

 


Penzion České Budějovice, ubytování Minor se nachází ve vzdálenosti 25 km od Českého Krumlova. 


Levné ubytování České Budějovice penzion Minor doporučuje prohlídku historického města a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU.

Město Český Krumlov bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

Český Krumlov - STÁTNÍ ZÁMEK

 Penzion Minor České Budějovice Vám doporučuje návštěvu města Třeboně, kde se nachází zámek, který je třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Třeboň - NÁMĚSTÍ


webdnes.cz
®2016, Penzion Minor