en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - okolí

www.penzionminor.cz

Penzion České Budějovice, ubytování Minor jako výchozí bod, pro výlety do okolí města.


Ubytování penzion Minor najdete mezi hotely a penziony v Jižních Čechách, v kraji lesů a rybníků, ale také pohádkových hradů a zámků.

Využijte kvalitní služby penzionu Minor, najdete zde příjemné a levné ubytování.


Penzion nabízí pohodu a relaxaci v krásné přírodě, v okolí můžete navštívit celou řadu zajímavých historických a kulturních památek.


Penzion Minor Vám doporučuje prohlídku centra a jeho historické části.


Levné ubytování se nachází poblíž nákupního centra, supermarketů a hypermarketů ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s či nákupní CENTRUM IGY.

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE - NÁMĚSTÍ - KAŠNA SAMSON

 

 


  

Penzion Minor Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budějovický Budvar, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva a Budvarská pivnice se nachází 700 m od ubytování.

Exkurze v Českobudějovickém pivovaru Budvar - 700 m od penzionu:

 Pokud si během ubytování uděláte čas na prohlídku pivovaru Budvar, můžete shlédnout multimediální expozici "Příběh budějovického piva".


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

Levné ubytování České Budějovice Vám doporučí různé výlety v oblasti Jižních Čech.

 Penzion Minor doporučuje cykloturistům vyjížďky na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou po kvalitních cyklistických stezkách.


Levné ubytování České Budějovice nabízí milovníkům in-line bruslení, stezku podél řeky Vltavy do Hluboké nad Vltavou.

České Budějovice, náměstí Přemysla Otakara II.

 Penzion Vám ve volném čase zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku.

 

 

České Budějovice, přístaviště na řece Vltavě.

 Penziony a hotely mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí města, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků. Penzion Minor je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou.Hluboká nad Vltavou - STÁTNÍ ZÁMEK

 
Levné ubytování  Vám v rámci pobytu doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.Hluboká nad Vltavou - LOVECKÝ ZÁMEK OHRADA

 


Penzion České Budějovice se nachází ve vzdálenosti 25 km od Českého Krumlova. 


Levné ubytování doporučuje prohlídku historického města Český Krumlov a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU. Město bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

Český Krumlov - STÁTNÍ ZÁMEK

 Penzion Minor Vám doporučuje návštěvu města Třeboně, kde se nachází zámek, který je třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Třeboň - NÁMĚSTÍ


Penzion Minor - nabídka příjemné dovolené v Českých Budějovicích.


Máte v plánu navštívit o dovolené Jižní Čechy a poznat zdejší krásy přírody a zajímavou historii této oblasti České republiky? Nezapomeňte zavítat do Českých Budějovic a zajistit si ve městě ubytování, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

Jižní Čechy jsou turisty vyhledávanou destinací a proto jsou jimi často navštěvovány. V Českých Budějovicích jsou k tomuto účelu k dispozici kvalitní hotely a penziony.

K pohodlnému a kvalitnímu pobytu si můžete zvolit rodinný penzion Minor, v klidné části města, nedaleko centra.

Penzion Vám připraví chutné snídaně a umožní uzavřené parkování. Stanice MHD se nachází, v těsné blízkosti ubytování.

Během ubytování si můžete prohlédnout historické centrum města a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete spoustu historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

Penzion Minor se nachází pouhých 6 km, od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování je Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu.

Ať už se na dovolenou do Českých Budějovic vydáte s partnerem, nebo s rodinou a dětmi, během pobytu v penzionu strávíte báječné dny, které si můžete zpříjemnit zajímavými výlety na kolech či automobilem do okolí města. Zaměstnanci recepce Vám v rámci ubytování zajistí návštěvu v Muzeu piva, v nedalekém pivovaru Budvar.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor