en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor | Levné ubytování České Budějovice - okolí

Ubytování České Budějovice a okolí lze využít k příjemné rekreaci a relaxaci.


Skvělé ubytování mezi hotely a penziony najdete v Českých Budějovicích, v Jižních Čechách, v kraji lesů a rybníků, ale také pohádkových hradů a zámků.


Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor může být výchozím bodem pro Vaše výlety do širokého okolí města v oblasti Jižních Čech.


Ubytování České Budějovice a okolí v oblasti Jižní Čechy nabízí pohodu a relaxaci v krásné přírodě, můžete zde navštívit celou řadu zajímavých historických a kulturních památek.


Krásy Jižních Čech lákají turisty z celé republiky k návštěvě města České Budějovice, pro tyto účely využijte kvalitní služby penzionu Minor, nejdete zde příjemné a levné ubytování.


Penzion Minor České Budějovice Vám doporučuje prohlídku historického centra města.


Ubytování České Budějovice, penzion Minor se nachází poblíž nákupního centra, supermarketů a hypermarketů ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s či nákupní CENTRUM IGY v Českých Budějovicích.

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE - NÁMĚSTÍ - KAŠNA SAMSON

 

 


  

Penzion Minor České Budějovice Vám v průběhu ubytování doporučuje exkurzi v pivovaru Budějovický Budvar, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva a Budvarská pivnice  se nachází 700 m od penzionu.

Exkurze v Českobudějovickém pivovaru Budvar - 700 m od ubytování:

 Pokud si během ubytování v penzionu Minor České Budějovice uděláte čas na prohlídku pivovaru Budvar, můžete shlédnout multimediální expozici "Příběh budějovického piva".


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

Penzion Minor České Budějovice Vám v rámci ubytování doporučí různé výlety a relaxace.

 Levné ubytování České Budějovice penzion Minor doporučuje cykloturistům vyjížďky na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou po kvalitních cyklistických stezkách.


Rodinný penzion Minor ubytování České Budějovice nabízí milovníkům in-line bruslení, stezku podél řeky Vltavy, do Hluboké nad Vltavou.

České Budějovice, náměstí Přemysla Otakara II.

 Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování  Vám ve volném čase zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku.

 

 

České Budějovice, přístaviště na řece Vltavě.

 Penziony a hotely České Budějovice mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí města, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků. Penzion Minor České Budějovice je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou.Hluboká nad Vltavou - STÁTNÍ ZÁMEK

 
Ubytování České Budějovice, penzion Minor Vám v rámci pobytu doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.Hluboká nad Vltavou - LOVECKÝ ZÁMEK OHRADA

 


Penzion České Budějovice, levné ubytování Minor se nachází ve vzdálenosti 25 km od Českého Krumlova. 


České Budějovice levné ubytování, penzion Minor doporučuje prohlídku historického města a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU.

Město Český Krumlov bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

Český Krumlov - STÁTNÍ ZÁMEK

 Penzion Minor, ubytování České Budějovice Vám doporučuje návštěvu města Třeboně, kde se nachází zámek, který je třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Třeboň - NÁMĚSTÍ


webdnes.cz
®2016, Penzion Minor