en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE SE SNÍDANÍ A PARKOVÁNÍM NEDALEKO CENTRA.

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE PRO DOVOLENOU, SLUŽEBNÍ PRACOVNÍ CESTY.

 

Penzion Minor s prostornými a komfortně vybavenými pokoji, s vlastní koupelnou a soc. zařízením, K dispozici je Wi-Fi internet, minibar, SAT televize s plochou obrazovkou.


Ubytování České Budějovice je situováno v příjemném prostředí, v perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích.


Rodinám s dětmi nebo pracovní skupině, ale i jednotlivcům nabízíme velice výhodné levné ubytování v prostorném dvoupokojovém apartmá (pro 1 - 4 osoby) s ledničkou, pohodlnou sedací soupravou a větší SAT - LCD televizí. Vlastní koupelna a WC je samozřejmostí.

V chladných  a zimních měsících je penzion perfektně vytápěn, s možností vlastní regulace teploty. V létě jsou ve všech pokojích k dispozici velké přenosné ventilátory.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE POBLÍŽ FIRMY ROBERT BOSCH A BUDVAR.

NĚKTERÉ PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE VÁM ZPŘÍJEMNÍ VSTUP DO NOVÉHO DNE VÝBORNOU SNÍDANÍ.


Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do restaurace na chutné snídaně, denně od 7.00 do 10.00 hodin. Snídani si lze objednat předem, nebo až po příjezdu na recepci.


Ubytování je možné bez snídaně nebo se snídaní, záleží na rozhodnutí a přání klientů. Hosté mají možnost si ji sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE - POKOJE S KOUPELNOU, MINIBAREM A SAT. TELEVIZÍ.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE SE PSEM JE MOŽMÉ PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ S RECEPCÍ.


Není dovoleno ponechávat psy na pokoji samotné a bez dozoru. Venčit domácí mazlíčky lze pouze pod dohledem a mimo objekt ubytování.


Penzion je kvalitně vybaven, všechny pokoje mají vlastní koupelnu s mýdlem, osuškami, ručníky a vlastní soc. zařízení se základními hygienickými potřebami.


Řadíme se mezi nejlepší penziony v Českých Budějovicích a rádi vyhovíme Vašemu přání, zda upřednostňujete postele spojené (manželské), nebo oddělené (samostatné).

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE V JEDNOLŮŽKOVÝCH I VÍCELŮŽKOVÝCH POKOJÍCH.

NEKUŘÁCKÝ PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE JE VYBAVEN PROTIPOŽÁRNÍMI HLÁSIČI.


V Českých Budějovicích patříme mezi nejlepší nekuřácké ubytování. Pro vášnivé kuřáky jsou na zahradě k dispozici zastřešené kuřácké koutky.

UBYTOVÁNÍ PRO DOVOLENOU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH A SLUŽEBNÍ PRACOVNÍ CESTY.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE NEDALEKO CENTRA, VÝSTAVIŠTĚ A VYSOKÉ ŠKOLY VŠTE.


Penzion Minor se nachází ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar, firmy Robert Bosch. Od centra města a výstaviště je vzdálen jen několik málo minut jízdy autem. Také VŠTE České Budějovice se nachází nedaleko a ubytování mohou využít studenti vysoké školy.

PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE JSOU O DOVOLENÝCH A AKCÍ NA VÝSTAVIŠTI ŽÁDANÉ.

DOPORUČUJEME ZASLAT OBJEDNÁVKU UBYTOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH S VĚTŠÍM PŘEDSTIHEM.

 

Hosté hledající kvalitní levné penziony České Budějovice, určitě kromě příjemné ceny ocení také bezproblémovou dopravní dostupnost vlastními a veřejnými prostředky a to i při využití přímé linky MHD č. 6, od nádraží. Stanice - Kněžské Dvory - Škola je v těsné blízkosti.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE, DLOUHODOBÉ NEBO JEN NA 1 NOC.

PENZION V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH PRO RODINY S DĚTMI, SENIORY I ZAMILOVANÉ PÁRY.


Penzion Minor má v Českých Budějovicích téměř třicetiletou tradici a získal od spokojených hostů za kvalitní služby vysoká hodnocení. Je držitelem různých ocenění a prestižních certifikátů kvality.


Levné ubytování důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid všech pokojů. Celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

PRO UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE JE PERFEKTNÍ ČISTOTA HLAVNÍ PRIORITOU.

ŘADÍME SE MEZI PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE S BEZPROBLÉMOVÝM PARKOVÁNÍM.


Penzion České Budějovice umožní svým hostům snadné a bezproblémové parkování osobních i dodávkových automobilů před budovou zdarma, nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, střeženém kamerou se záznamem.


Klientům doporučujeme zajistit si parkovací místo již při objednávce ubytování.

 

 Začátek pobytu - příjezd - (Check in) od 13.00 hodin - nebo dle domluvy.

 

Konec - odjezd z penzionu (Check out) do 10:00 hodin - dobu je nutné dodržet.

UBYTOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ.

PENZIONY V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH A OKOLÍ JSOU KLIENTY ŽÁDANÉ A NAVŠTĚVOVANÉ.


MOTTO PENZIONU:


Kvalitní ubytování, perfektní čistota, dokonalé a profesionální služby, slušné a seriózní jednání - nejsou pro nás jen prázdná slova - je to náš pracovní styl.

 

Ubytování České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor