en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - koupání v okolí

České Budějovice - ubytování s letním koupáním - Letní plovárna.

Ubytování penzion České Budějovice doporučuje letní koupání na plovárně v centru města.


V roce 2006 proběhla tzv. I. etapa rekonstrukce v podobě vybudování nového sociálního zázemí.


V roce 2010 byla dokončena tzv. II. etapa rekonstrukce obou bazénů včetně vybudování několika vodních atrakcí, čtyř dráhové skluzavky, nové technologie úpravy vody.České Budějovice - penzion s možností letního koupání - Přírodní koupaliště BOREK.


Levné ubytování Minor České Budějovice se nachází poblíž koupaliště v obci Borek - cca 3000 m.


Přírodní koupaliště BOREK najdete v ulici U Studánky v obci Borek. Čistota vody je udržována prostřednictvím biologických filtračních lagun bez chemických přísad.

Voda je tedy vhodná i pro alergiky.


Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici brouzdaliště a dětské hřiště, pro větší pak přírodní bazén s hloubkou až 3,6 metru, odpočinkovým molem a odrazovým můstkem.


Pro ty, kdo hledají sportovní aktivity, nabízí areál koupaliště plážové volejbalové hřiště.Ubytování České Budějovice - Akvapark Hluboká nad Vltavou.


Penzion Minor České Budějovice se nachází pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou.


Ubytování v soukromí České Budějovice, penzion Minor Vám doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě koupání v akvaparku můžete navštívit také Státní zámek či Lovecký zámek se ZOO.


Do Hluboké nad Vltavou se můžete z penzionu Minor České Budějovice vypravit automobilem či na kolech. Cestu je také možné absolvovat výletní lodí po řece Vltavě.


Výborná relaxace - otevřené koupaliště na břehu řeky Vltavy pod zámkem Hluboká. Velký bazén nepravidelného tvaru se 70 m dlouhým toboganem, skluzavkou, vířivkou a protiproudem (maximální hloubka 1,4 m), 25 m dlouhé plavecké dráhy, dětský bazén s hloubkou do 0,5 m a hřiště s houpačkami, kuželky, stolní tenis, plážové volejbalové hřiště, odpočinková travnatá plocha.

 

Akvapark je součástí sportovního areálu Hluboká (kryté i otevřené tenisové kurty, fotbalový areál, zimní stadion, letní plážová volejbalová aréna, volejbalové kurty, baseballový areál, bowling, osmnáctijamkové golfové hřiště a veřejné devítijamkové hřiště).


 

Penziony České Budějovice nabízí turistické vyžití v oblasti Jižní Čechy.

 

Hotely a penziony České Budějovice jsou turisty často navštěvovány, město a jeho okolí Jižní Čechy jsou vyhledávanou lokalitou pro rekreaci a relaxaci, nachází se zde idylická příroda, vhodná k letnímu koupání s jasným nebem nad hlavou, turistice, cyklistice nebo houbaření.


Penzion Minor České Budějovice je vhodný pro milovníky pěší turistiky, ale i pro příznivce oblíbené cykloturistiky, k příjemným a zajímavým vyjížďkám po okolí, kde je nespočet kulturních a historických památek.

 


Úvodní stránka: PENZION

Předchozí stránka: OKOLÍ

Další stránka: RECENZEwebdnes.cz
®2016, Penzion Minor