en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice, penzion Minor, nedaleko centra města a výstaviště.Penzion Minor České Budějovice, ubytování pro rodinnou dovolenou, pracovní služební cesty, rodiny s dětmi i seniory.


Ubytování České Budějovice, penzion Minor disponuje jednolůžkovými, dvoulůžkovými, třílůžkovými i čtyřlůžkovými pokoji a komfortním dvoupokojovým apartmá pro 1 - 4 osoby.

Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor, vybavení pokojů:


Penzion Minor ubytování České Budějovice nabízí pobyt v naprosto čistých, prostorných a kvalitně vybavených pokojích s vlastní koupelnou a WC, internetovým Wi-Fi připojením, minibarem, SAT - LCD televizí s plochou obrazovkou a rádiem.

Mezi hotely a penziony ve městě České Budějovice je ubytování v soukromí penzion Minor velice oblíben.

Ubytování v soukromí České Budějovice, penzion Minor je vhodný pro každého kdo hledá mezi penziony ve městě kvalitní levné ubytování.


Ceník ubytování České Budějovice a upřesnění cen ostatních služeb v penzionu Minor je k dispozici na stránce CENÍK.


Penzion Minor, ubytování České Budějovice Vás v horkých letních měsících potěší velkými přenosnými ventilátory, kterými jsou vybaveny všechny pokoje.

Levné ubytování České Budějovice a okolí, nekuřácký penzion Minor.

Ubytování České Budějovice a okolí, penzion Minor patří mezi nekuřácké penziony ve městě. Případní kuřáci mají na zahradě penzionu k dispozici zastřešené kuřácké koutky.

Pro penzion Minor České Budějovice je čistota a hygiena ubytování největší prioritou.

Ubytování České Budějovice, penzion Minor důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid pokojů a nepřetržité udržování perfektní čistoty celého ubytovacího zařízení.

Kde mezi penziony České Budějovice, ubytování Minor najdete, možnosti parkování.


Penzion Minor ubytování České Budějovice, se řadí mezi často navštěvované levné penziony ve městě a najdete ho nedaleko centra, ve Školní ulici 293/8, poblíž obchodní zóny, pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch.


Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor nabízí možnost parkování osobních automobilů přímo před ubytovacím zařízením - zdarma. Lze také parkovat na uzavřeném parkovišti, monitorovaném kamerou se záznamem - za poplatek. 

Penzion České Budějovice levně nabízí kromě kvalitního ubytování také výborné snídaně a večeře.


Ubytování České Budějovice, penzion Minor levně, Vám nabídne chutné servírované snídaně ve vlastní restauraci. Snídani si můžete sami vybrat z pestré nabídky pěti snídaňových menu a večeři dle bohaté nabídky jídelního lístku.

Levné ubytování České Budějovice, nedaleko výstaviště, penzion Minor, doplňující informace.


Zvýšený zájem o ubytování ve městě České Budějovice, registrují hotely a penziony v době, kdy jsou na výstavišti pořádány různé výstavy, například Mezinárodní výstava psů, Hobby, Gastrofest a podobně.


Největší zájem o ubytování v Českých Budějovicích je koncem letních prázdnin, v době, kdy probíhá na výstavišti Jihočeská zemědělská výstava Země Živitelka.


Penziony České Budějovice v době konání těchto akcí, doporučují zájemcům o ubytování, zajistit si rezervaci pobytu s větším časovým předstihem.


Ubytování v soukromí České Budějovice, penzion Minor se nenachází přímo u výstaviště, ale nedaleko. Na Českobudějovické výstaviště přijedete během několika málo minut jízdy automobilem.

Ať penzion Minor České Budějovice navštívíte z pracovních důvodů, nebo přijedete na výstavu či zde hodláte trávit rodinnou dovolenou, o Vaše příjemné ubytování se vždy postará vstřícný a ochotný personál.


Perfektní čistota ubytování, dokonalé služby, slušné a poctivé jednání, nejsou pro nás jen prázdná slova, je to náš pracovní styl.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skyfone mobile - Levné volání a připojení DSL 

Bazar

Inzerce zdarma

Penzion Minor ubytování České Budějovice 

Optimalizace webu Penzion Minor ubytování České Budějovice - PageRank.cz  

Seznam stránek

CZSurf - Katalog Stranek

Katalog ubytování

Ubytování Česká republika

Naše prezentace na Penziony.cz : Penzion Minor - ubytování České Budějovice 

Portál České Budějovice  

Penzion Ubytování České Budějovice

Portály měst

Levné ubytování České Budějovice

Cestování   

inzeratyzdarma.cz 

HotelMinor.cz

ABC-bazar.cz Inzerce zdarma

viplog.cz

webatlas.cz 

Ubytování v ČR

4obchody.com - Internetové obchody

virtualtravel

Evropská databanka

Katalog webů - české a slovenské stránky 

Eshopys.cz

SvětUbytování.cz 

OdkazZdarma.info

aaapoptavka.cz 

okinzercia.sk - inzercia podľa Vašich predstáv

Profikatalog stránek

Ubytování levně

Pobyt.net - katalog ubytování

Ifirmy.cz

Zivefirmy.cz

Azyl pro milence

Penzion Minor ubytování České Budějovice inzeráty

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor