en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - okolí

Levné ubytování České Budějovice Minor nabízí prohlídku centra města i okolí.

www.penzionminor.cz

Penzion Minor České Budějovice jako výchozí bod pro skvělé výlety do okolí města.


Penzion najdete v Jižních Čechách, v kraji lesů a rybníků, ale také pohádkových hradů a zámků.


Využijte naše ubytování a rozhodně budete příjemně spokojeni.


Penziony České Budějovice nabízí pohodu a možnost relaxace v krásné přírodě o dovolené na Jihu Čech. V okolí města můžete navštívit celou řadu zajímavých historických a kulturních památek.

Ubytování České Budějovice Minor Vám doporučuje prohlídku centra a historické části.Penzion se nachází poblíž nákupního centra, supermarketů a hypermarketů ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s či nákupní CENTRUM IGY.

 

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - NÁMĚSTÍ - KAŠNA SAMSON

 

 


  

Penzion České BudějoviceVám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva a Budvarská pivnice je vzdálena 700 m.

Ubytování Minor České Budějovice Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar - (700 m).

 Pokud si během ubytování uděláte čas na prohlídku Českobudějovického pivovaru Budvar, můžete shlédnout multimediální expozici.


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

Levné ubytování České Budějovice Vám doporučí různé výlety v oblasti Jižních Čech.

 Penziony doporučují cykloturistům vyjížďky na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou po kvalitních cyklistických stezkách.


Ubytování České Budějovice nabízí milovníkům in-line bruslení, stezku podél řeky Vltavy do Hluboké nad Vltavou.

Penziony České Budějovice, náměstí Přemysla Otakara II.

 Penzion Vám během dovolené zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku.

 

 

Ubytování České Budějovice, přístaviště pro vyhlídkové plavby po řece Vltavě.

 Penziony mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí města, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků. Penzion Minor České Budějovice je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou.

 
Penzion Vám doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.Levné ubytování České Budějovice doporučuje navšívit na Hluboké LOVECKÝ ZÁMEK.

 Ubytování Vám během dovolené na Jihu Čech doporučuje prohlídku historického města Český Krumlov a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU. Město bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

Penzion Minor České Budějovice se nachází ve vzdálenosti 25 km od Českého Krumlova.

 Levné ubytování lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který je třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Penziony České Budějovice doporučují návštěvu města Třeboň - NÁMĚSTÍ.

 

Při podzimní dovolené v penzionu nezapomeňte navštívit Třeboňské rybníky a výlov toho největšího z nich, rybníka Rožmberk, který je rozlohou největší v oblasti Jižní Čechy a v České republice, i na celém světě.

Penzion Minor České Budějovice doporučuje návštěvu podzimních výlovů rybníků.

 Ubytování v Českých Budějovicích si o dovolené můžete zpestřit návštěvou Jindřichva Hradce.Zámek, původně gotický hrad byl založen ve 13. století na soutoku řeky Nežárky a Hamerského potoka, na místě starší vodní tvrze. Pro hosty penzionu patří mezi velmi oblíbené turistické cíle na Jihu Čech.

Ubytování České Budějovice Minor lze využít k prohlídce města Jindřichův Hradec.


 

Penzion Minor České Budějovice - příjemné strávená dovolená na Jihu Čech.


Máte v plánu navštívit o dovolené Jižní Čechy a poznat zdejší krásy přírody a zajímavou historii této oblasti České republiky? Nezapomeňte zavítat do našeho statutárníno města a zajistit si zde ubytování, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

Jižní Čechy jsou turisty vyhledávanou destinací a proto jsou jimi často navštěvovány. K tomuto účelu jsou ve městě k dispozici kvalitní penziony.

K pohodlnému a levnému pobytu Vám určitě poslouží náš penzion, nacházející se v klidné části města, nedaleko centra.

 

Ubytování Minor České Budějovice Vám může k prohlídce nabídnout i jiná zajímavá místa.


Během ubytování si můžete prohlédnout historické centrum města a budete moci vyrážet do okolí města, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete spoustu historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

Penzion Minor České Budějovice se nachází pouhých 6 km, od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách je Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu.

Ať už navštívíte penziony ve městě z důvodu služební pracovní cesty, nebo dovolené s partnerem, či s rodinou a dětmi, můžete si svůj pobyt zpříjemnit zajímavými výlety na kolech či automobilem do okolí města.

Zaměstnanci recepce levné ubytování Vám zajistí návštěvu v Muzeu piva v nedalekém pivovaru Budvar.

Penziony České Budějovice se snídaní a uzavřeným parkovištěm jsou oblíbené a žádané.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor