en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor České Budějovice ubytování, okolí, volný čas


Penzion Minor České Budějovice se nachází v Jižních Čechách v kraji lesů a rybníků a také pohádkových hradů a zámků, ubytování v penzionu může být skvělým výchozím bodem pro Vaše výlety do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy.


Při ubytování ve městě České Budějovice a okolí si užijete pohodu a relaxaci v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické památky.


Během pobytu v penzionu Minor České Budějovice můžete navštívit celou řadu historických a kulturních památek.


Krásy Jižních Čech lákají turisty z celé naší republiky k návštěvě statutárního města, pro tyto účely využijte služeb penzionu Minor, kde nejdete příjemné levné ubytování v Českých Budějovicích.


Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor Vám doporučuje prohlídku historického centra města.


Poblíž ubytování České Budějovice, penzion Minor se nachází supermarkety a hypermarkety ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s či nákupní CENTRUM IGY.

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE - NÁMĚSTÍ - KAŠNA SAMSON

 

 


Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor Vám doporučuje exkurzi v pivovaru Budějovický Budvar, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva a Budvarská pivnice  se nachází 700 m od ubytování.

Exkurze v pivovaru Budvar České Budějovice - 700 m od ubytování:

Pokud si během ubytování v penzionu Minor České Budějovice uděláte čas na prohlídku pivovaru Budvar, můžete shlédnout multimediální expozici "Příběh budějovického piva".


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

Ubytování v soukromí České Budějovice, penzion Minor Vám ve volném čase doporučí různé výlety a relaxace.


Penzion České Budějovice, ubytování Minor pro cykloturisty doporučuje vyjížďky na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou po cyklistických stezkách.


Ubytování v soukromí  penzion Minor nabízí pro milovníky in-line bruslení, stezku podél řeky Vltavy z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou.

České Budějovice, náměstí Přemysla Otakara II.


Ve volném čase se během Vašeho ubytování v penzionu Minor České Budějovice se můžete svézt se na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku.


 

České Budějovice, přístaviště na řece Vltavě.

Levné ubytování v Českých Budějovicích, penzion Minor má ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí města, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků.


Ubytování v soukromí České Budějovice, penzion Minor je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. 

Hluboká nad Vltavou - STÁTNÍ ZÁMEK


Ubytování České Budějovice Vám v rámci pobytu v penzionu Minor doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.


Výlet z rodinného penzionu Minor je možné absolvovat lodí po řece Vltavě nebo městskou hromadnou dopravou (stanice MHD se nachází 50 m od ubytování v Českých Budějovicích).

Hluboká nad Vltavou - LOVECKÝ ZÁMEK OHRADA

 


Penzion České Budějovice, ubytování Minor se nachází ve vzdálenosti 25 km od Českého Krumlova. 


Penzion Minor, ubytování České Budějovice doporučuje prohlídku historického města a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU.

Město Český Krumlov bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

Český Krumlov - STÁTNÍ ZÁMEK

 Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor Vám doporučuje návštěvu města Třeboně, kde se nachází zámek, který je třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Třeboň - NÁMĚSTÍ


Ubytování České Budějovice

Penzion České Budějovice 

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor