en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - okolí

Penzion Minor České Budějovice o dovolené nabídne nejlepší památky v oblasti Jižní Čechy.

Hotely a penziony České Budějovice jako nejlepší výchozí bod pro příjemné výlety do okolí.

 

TIPY NA VÝLETY PO OKOLÍ MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE BĚHEM UBYTOVÁNÍ ZÍSKÁTE NA WEBU "JIŽNÍ ČECHY"


Penzion Minor najdete v Jižních Čechách, v kraji lesů, rybníků, hradů a zámků.


Ubytování České Budějovice je vhodné k levné dovolené a zajímavým výletům po okolí Jižních Čech.

Dovolená s možností relaxace v pěkné přírodě na Jihu Čech, levné ubytování s možností navštěvy celé řady zajímavých historických, architektonických a kulturních památek.

 

Letní slevy na vybrané atraktivity.

 

Objednejte si ubytování v penzionu Minor na 2 a více nocí a získáte až 50 % slevu na vybrané atraktivity, uvedené na portálu "Léto v jižních Čechách".

Ubytování České Budějovice Vám doporučuje prohlídku historického centra města.

Penzion Minor se nachází poblíž nákupního centra, supermarketů a hypermarketů ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s či nákupní CENTRUM IGY České Budějovice.

PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE DOPORUČUJÍ PROHLÍDKU NÁMĚSTÍ S KAŠNOU SAMSON.

 

 


  

Ubytování Minor Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva a Budvarská pivnice je od ubytovacího zařízení vzdálena pouhých 700 m.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar.

 Pokud si během ubytování uděláte čas na prohlídku pivovaru Budvar (700 m), můžete shlédnout multimediální expozici.


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

Dovolená České Budějovice - budete absolvovat zajímavé a nejlepší výlety v oblasti Jižní Čechy.

 

Penzion Minor Vám během dovolené doporučuje cykloturistické vyjížďky na kolech do širokého okolí Českých Budějovic, překrásnou přírodou po kvalitních cyklistických stezkách.

 

 

Penziony České Budějovice nabízí prohlídku historického centra města a okolí.

 Ubytování Minor Vám zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou.

 

 

Ubytování v soukromí České Budějovice doporučuje vyhlídkové plavby po řece Vltavě.

České Budějovice ubytování je od zámku Hluboká nad Vltavou vzdáleno pouhých 6 km.


Ubytovny České Budějovice a ostatní ubytovací zařízení mají nejlepší výchozí polohu pro cesty do širokého okolí Jižních Čech, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků.

 

Penzion Minor Vám doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.

 

Ubytování Minor nabízí milovníkům in-line bruslení, stezku podél řeky Vltavy.

Penzion Minor České Budějovice doporučuje také návštěvu LOVECKÉHO ZÁMKU SE ZOO.

 Ubytování Minor Vám v době dovolené doporučuje prohlídku historického města Český Krumlov a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU. Město bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

Zámek Český Krumlov najdete pouhých 25 km od ubytování České Budějovice.

 Levné ubytování České  Budějovice lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Město Třeboň - NÁMĚSTÍ (cca 25 km od penzionu České Budějovice).

 

Penzion Minor České Budějovice Vám na podzim doporučuje návštěvu třeboňských rybníků a výlov toho největšího z nich, rybníka Rožmberk, který je rozlohou největší v oblasti Jižní Čechy a v České republice, i na celém světě.

 

Ubytování České Budějovice doporučuje návštěvu podzimních výlovů rybníků v okolí.

 


Ubytování si můžete zpestřit návštěvou města Jindřichův Hradec.
 

Mezi nejlepší a velmi oblíbené turistické cíle na Jihu Čech patří Zámek - původně gotický hrad, který byl založen ve 13. století na soutoku řeky Nežárky a Hamerského potoka, na místě starší vodní tvrze. Jeho návštěvu Vám během dovolené penzion Minor vřele doporučuje.


V Českých Budějovicích lze penziony využít k zajímavým výletům do Jindřichůva Hradce.


Máte v plánu navštívit Jižní Čechy a poznat zdejší krásy přírody a zajímavou historii této oblasti České republiky? Nezapomeňte zavítat do statutárního města České Budějovice a zajistit si zde ubytování, které Vám bude nejlépe vyhovovat.


Jižní Čechy jsou vyhledávanou destinací a proto jsou turisty často navštěvovány. K tomuto účelu jsou zde pro Vás k připraveny nejlevnější a přitom kvalitní penziony.


Levné ubytování Minor se nachází v klidné části města, nedaleko centra, je situováno v komfortně vybavených pokojích a v apartmánu, poskytne Vám profesionální ubytovací služby a přispěje tak k Vaší spokojenosti a příjemně prožité dovolené.

 

Nejlevnější hotely a penziony České Budějovice se snídaní a uzavřeným parkovištěm.


Během ubytování si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí města, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete spoustu historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.


Penzion Minor se nachází pouhých 6 km, od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách je Státní zámek Český Krumlov, který v době Vaší dovolené rovněž stojí za návštěvu.


Ať už navštívíte České Budějovice z důvodu služební pracovní cesty, nebo levné dovolené s partnerem, či s rodinou a dětmi, můžete si pobyt zpříjemnit zajímavými výlety na kolech či automobilem do okolí města.


Zaměstnanci recepce penzionu Minor Vám zajistí návštěvu v Muzeu piva v nedalekém pivovaru Budvar.

Ubytování České Budějovice je zárukou krásné a levné rodinné dovolené na Jihu Čech.

Penzion Minor České Budějovice lze využít i k večerním romantickým výletům po okolí.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor