en cz de sp

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

RECEPCE

Provozní doba:

6.00 - 21.00 hodin


KONTAKT

telefon:

+420 387314949

mobil:

+420 721589838

e-mail:

info@penzionminor.cz


TOPlist

Penzion Minor ubytování České Budějovice - okolí

Levné ubytování České Budějovice vám nabídne zajímavé výlety do okolí.

Penzion Minor České Budějovice může být Vašim výchozím bodem pro výlety do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy.

 Jižní Čechy se vyznačují krásnou a poměrně nedotčenou přírodou a proto je dovolená v Českých Budějovicích a okolí velice zajímavá, máte možnost užít si mnoho pěkných turistických výletů, skvělé zábavy i odpočinku.

 České Budějovice jsou vhodné pro ubytování, protože se nachází v kraji lesů, rybníků a pohádkových hradů a zámků.

 Turisticky vyhledávanou lokalitu, vhodnou pro ubytování v Jižních Čechách činí také hustá síť cyklistických tras.

Penzion Minor České Budějovice je od Hluboké nad Vltavou vzdálen 6 km.

Ubytování České Budějovice doporučuje návštěvu centra a okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek a své děti potěšit návštěvou ZOO.

Penzion Minor je od Hluboké nad Vltavou vzdálen pouhých 6 km, cestu tam i zpět si můžete zpříjemnit výletní lodí po řece Vltavě a užít si pěknou dovolenou v Českých Budějovicích.

Dovolená v Českých Budějovicích - vyhlídkové plavby po řece Vltavě.


Ubytovací zařízení Minor České Budějovice Vám zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku.

Hotely a penziony České Budějovice jako výchozí bod pro cesty do širokého okolí, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků.


Ubytování v sukromí Minor České Budějovice vám v době dovolené doporučuje prohlídku historického města Český Krumlov a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU. Město bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.


Ubytování v penzionu Minor v Českých Budějovicích lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.


Penzion Minor v Českých Budějovicích vám doporučujeme návštěvu třeboňských rybníků a na podzim výlov toho největšího z nich, rybníka Rožmberk, který je rozlohou největší v oblasti Jižní Čechy i v České republice.


Levné krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích si můžete zpestřit výletem a návštěvou města Jindřichův Hradec.
Mezi nejlepší a velmi oblíbené turistické cíle během ubytování na Jihu Čech patří Zámek - původně gotický hrad, který byl založen ve 13. století na soutoku řeky Nežárky a Hamerského potoka, na místě starší vodní tvrze.


Penziony České Budějovice doporučují večerní romantické výlety po okolí.


RECEPCE

Provozní doba:

6.00 - 21.00 hodin


KONTAKT

telefon:

+420 387314949

mobil:

+420 721589838

e-mail:

info@penzionminor.cz


TOPlist