en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - okolí

Využijte ubytování v Českých Budějovicích a navštivte zajímavá místa v Jižních Čechách.

www.penzionminor.cz

Penzion Minor České Budějovice jako výchozí bod pro zajímavé výlety do okolí města.


Penzion Minor najdete v Jižních Čechách, v kraji lesů a rybníků, ale také pohádkových hradů a zámků.


Využijte kvalitní služby ubytování Minor a rozhodně budete příjemně spokojeni.


Penziony nabízí pohodu a možnost relaxace v krásné přírodě, v okolí města můžete navštívit celou řadu zajímavých historických a kulturních památek.

Ubytování České Budějovice Vám doporučuje prohlídku centra a jeho historické části.Penzion Minor se nachází poblíž nákupního centra, supermarketů a hypermarketů ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s či nákupní CENTRUM IGY.

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZION - NÁMĚSTÍ - KAŠNA SAMSON

 

 


  

Penzion České Budějovice Minor Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva a Budvarská pivnice je vzdálena 700 m.

Exkurze v pivovaru Budvar - 700 m od penzionu Minor České Budějovice.

 Pokud si během ubytování uděláte čas na prohlídku pivovaru Budvar, můžete shlédnout multimediální expozici "Příběh budějovického piva".


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

Levné ubytování České Budějovice Vám doporučí různé výlety v oblasti Jižních Čech.

 Penzion Minor doporučuje cykloturistům vyjížďky na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou po kvalitních cyklistických stezkách.


Ubytování České Budějovice nabízí milovníkům in-line bruslení, stezku podél řeky Vltavy do Hluboké nad Vltavou.

Penziony České Budějovice, náměstí Přemysla Otakara II.

 Penzion Vám ve volném čase zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku.

 

 

Ubytování České Budějovice, přístaviště na řece Vltavě.

 Penziony a hotely ve městě mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků. Penzion Minor České Budějovice je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou.

 
Penzion  Minor Vám doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.Ubytování České Budějovice doporučuje navšívit na Hluboké LOVECKÝ ZÁMEK OHRADA.

 Levné ubytování doporučuje prohlídku historického města Český Krumlov a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU. Město bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

Penzion Minor České Budějovice se nachází ve vzdálenosti 25 km od Českého Krumlova.

 Ubytování Minor lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který je třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Penziony České Budějovice doporučují návštěvu města Třeboň - NÁMĚSTÍ.


Ubytování v Českých Budějovicích - nabídka příjemné dovolené na Jihu Čech.


Máte v plánu navštívit o dovolené Jižní Čechy a poznat zdejší krásy přírody a zajímavou historii této oblasti České republiky? Nezapomeňte zavítat do Českých Budějovic a zajistit si ve městě ubytování, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

Jižní Čechy jsou turisty vyhledávanou destinací a proto jsou jimi často navštěvovány. V Českých Budějovicích jsou k tomuto účelu k dispozici kvalitní hotely a penziony.

K pohodlnému a levnému pobytu Vám určitě poslouží penzion Minor, nacházející se v klidné části města, nedaleko centra.

Jaká nejzajímavější místa Vám může penzion Minor České Budějovice nabídnout?


Během ubytování si můžete prohlédnout historické centrum města a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete spoustu historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

Penzion Minor se nachází pouhých 6 km, od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách je Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu.

Ať už přijedete na služební pracovní cestu, nebo se vydáte na dovolenou s partnerem, či s rodinou a dětmi, v penzionu strávíte báječné dny, které si můžete zpříjemnit zajímavými výlety na kolech či automobilem do okolí města. Recepce ubytovacího zařízení Vám zajistí návštěvu v Muzeu piva, v nedalekém pivovaru Budvar.

V Českých Budějovicích se řadíme mezi penziony se snídaní a uzavřeným parkováním.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor