en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - okolí

Penzion Minor České Budějovice jako nejlepší výchozí bod pro příjemné výlety do okolí.


Typy na výlety po okolí Českých Budějovic:


"JIŽNÍ ČECHY"


Hotely a penziony České Budějovice jsou vhodné k dovolené na Jihu Čech.

Možnost relaxace v pěkné přírodě s možností navštěvy celé řady zajímavých historických, architektonických a kulturních památek.

Ubytování České Budějovice Vám doporučuje prohlídku historického centra města a okolí.

Nedaleko penzionu Minor se nachází nákupní centrum, supermarketů a hypermarketů ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s či nákupní CENTRUM IGY České Budějovice.

APARTMÁNY ČESKÉ BUDĚJOVICE DOPORUČUJÍ PROHLÍDKU NÁMĚSTÍ S KAŠNOU SAMSON.

 

 


  

Ubytování České Budějovice Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva a Budvarská pivnice je vzdálena pouhých 700 m.

Levné ubytování České Budějovice Vám zajistí exkurzi ve světoznámém pivovaru Budvar.

 Pokud si uděláte čas na prohlídku pivovaru Budvar (700 m), můžete shlédnout multimediální expozici.


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

Ubytování v Českých Budějovicích si můžete zpestřit pěknými a zajímavými výlety do okolí.

 

Penzion Minor Vám doporučí vyjížďky na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou po kvalitních cyklistických stezkách.

 

 

Hotely a penziony České Budějovice nabízí prohlídku historického centra města a okolí.

 Ubytování Minor Vám zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou.

 

 

Během dovolené v Českých Budějovicích doporučujeme vyhlídkové plavby po řece Vltavě.

Ubytování České Budějovice je od zámku Hluboká nad Vltavou vzdáleno pouhých 6 km.


Hotely, penziony i ubytovny České Budějovicemají nejlepší výchozí polohu pro cesty do širokého okolí, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků.

 

Penzion Minor Vám doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.

 

Levné ubytování České Budějovice nabízí milovníkům in-line bruslení, stezku podél řeky Vltavy.

Penzion Minor České Budějovice doporučuje také návštěvu loveckého zámku se ZOO.

 Ubytování České Budějovice Vám v době dovolené doporučuje prohlídku historického města Český Krumlov a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU. Město bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

Zámek Český Krumlov najdete pouhých 25 km od penzionu Minor České Budějovice.

 Levné ubytování v Českých Budějovicích lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Město Třeboň - NÁMĚSTÍ (cca 25 km od penzionu Minor).

 

Penzion Minor České Budějovice Vám během podzimní dovolené doporučuje návštěvu třeboňských rybníků a výlov toho největšího z nich, rybníka Rožmberk, který je rozlohou největší v oblasti Jižní Čechy i v České republice.

 

Ubytování České Budějovice doporučuje návštěvu podzimních výlovů rybníků v okolí.

 


Pobytv Českých Budějovicích v penzionu Minor si můžete zpestřit návštěvou města Jindřichův Hradec.
 

Mezi nejlepší a velmi oblíbené turistické cíle na Jihu Čech patří Zámek - původně gotický hrad, který byl založen ve 13. století na soutoku řeky Nežárky a Hamerského potoka, na místě starší vodní tvrze.

Penzion Minor České Budějovice lze využít k zajímavému výletu do Jindřichova Hradce.


Máte v plánu navštívit Jižní Čechy a poznat zdejší krásy přírody a zajímavou historii této oblasti České republiky? Nezapomeňte zavítat do statutárního města České Budějovice a zajistit si zde ubytování, které Vám bude nejlépe vyhovovat.


Jižní Čechy jsou vyhledávanou destinací a proto jsou turisty často navštěvovány. Z tohoto důvodu jsou pro Vás v Českých Budějovicích připraveny nejlevnější a přitom kvalitní hotely, penziony i ubytovny.


Levné ubytování Minor se nachází v klidné části města, nedaleko centra, je situováno v komfortně vybavených pokojích a v apartmánu a přispěje k Vaší příjemně prožité dovolené v Českých Budějovicích.

 

Nejlevnější ubytování České Budějovice je zárukou krásné a levné dovolené na Jihu Čech.


Penzion Minor České Budějovice se nachází pouhých 6 km, od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách je Státní zámek Český Krumlov, který v době Vaší dovolené rovněž stojí za návštěvu.


Ať už navštívíte České Budějovice z důvodu služební pracovní cesty, nebo levné dovolené s partnerem, či s rodinou a dětmi, můžete si ubytování zpříjemnit zajímavými výlety na kolech po skvělých cyklistických stezkách.


Zaměstnanci recepce penzionu Vám zajistí návštěvu v Muzeu piva v nedalekém pivovaru Budvar.

Penziony České Budějovice lze využít i k večerním romantickým výletům po okolí.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor