en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - okolí

Penzion Minor České Budějovice o dovolené nabídne nejlepší památky v oblasti Jižní Čechy.

Hotely a penziony České Budějovice jako nejlepší výchozí bod pro příjemné výlety do okolí.

 

TIPY NA VÝLETY PO OKOLÍ MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE BĚHEM UBYTOVÁNÍ ZÍSKÁTE NA WEBU "JIŽNÍ ČECHY"


Penzion Minor najdete v Jižních Čechách, v kraji lesů, rybníků, hradů a zámků.


Ubytování České Budějovice je vhodné k levné dovolené a zajímavým výletům po okolí Jižních Čech.

Dovolená s možností relaxace v pěkné přírodě na Jihu Čech, levné ubytování s možností navštěvy celé řady zajímavých historických, architektonických a kulturních památek.

 

Letní slevy na vybrané atraktivity.

 

Objednejte si ubytování v penzionu Minor na 2 a více nocí a získáte až 50 % slevu na vybrané atraktivity, uvedené na portálu "Léto v jižních Čechách".

Ubytování České Budějovice Vám doporučuje prohlídku historického centra města.

Penzion Minor se nachází poblíž nákupního centra, supermarketů a hypermarketů ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s či nákupní CENTRUM IGY České Budějovice.

PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE DOPORUČUJÍ PROHLÍDKU NÁMĚSTÍ S KAŠNOU SAMSON.

 

 


  

Ubytování Minor Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva a Budvarská pivnice je od ubytovacího zařízení vzdálena pouhých 700 m.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar.

 Pokud si během ubytování uděláte čas na prohlídku pivovaru Budvar (700 m), můžete shlédnout multimediální expozici.


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

Dovolená České Budějovice - ubytovací zařízení Minor - zajímavé výlety v oblasti Jižní Čechy.

 

Penzion Minor Vám během dovolené poskytne kvalitní ubytovací služby a doporučí vyjížďky na kolech do širokého okolí Českých Budějovic, překrásnou přírodou po kvalitních cyklistických stezkách.

 

 

Penziony České Budějovice nabízí prohlídku historického centra města a okolí.

 Ubytování Minor Vám zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou.

 

 

Ubytování v soukromí České Budějovice doporučuje vyhlídkové plavby po řece Vltavě.

České Budějovice ubytování je od zámku Hluboká nad Vltavou vzdáleno pouhých 6 km.


Ubytovny České Budějovice a ostatní ubytovací zařízení mají nejlepší výchozí polohu pro cesty do širokého okolí Jižních Čech, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků.

 

Penzion Minor Vám doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.

 

Ubytování Minor nabízí milovníkům in-line bruslení, stezku podél řeky Vltavy.

Penzion Minor České Budějovice doporučuje také návštěvu LOVECKÉHO ZÁMKU SE ZOO.

 Ubytování Minor Vám v době dovolené doporučuje prohlídku historického města Český Krumlov a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU. Město bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

Zámek Český Krumlov najdete pouhých 25 km od ubytování České Budějovice.

 Levné ubytování České  Budějovice lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Město Třeboň - NÁMĚSTÍ (cca 25 km od penzionu České Budějovice).

 

Penzion Minor České Budějovice Vám na podzim doporučuje návštěvu třeboňských rybníků a výlov toho největšího z nich, rybníka Rožmberk, který je rozlohou největší v oblasti Jižní Čechy a v České republice, i na celém světě.

 

Ubytování České Budějovice doporučuje návštěvu podzimních výlovů rybníků v okolí.

 


Ubytování si můžete zpestřit návštěvou města Jindřichův Hradec.
 

Mezi nejlepší a velmi oblíbené turistické cíle na Jihu Čech patří Zámek - původně gotický hrad, který byl založen ve 13. století na soutoku řeky Nežárky a Hamerského potoka, na místě starší vodní tvrze. Jeho návštěvu Vám během dovolené penzion Minor vřele doporučuje.


V Českých Budějovicích lze penziony využít k zajímavým výletům do Jindřichůva Hradce.


Máte v plánu navštívit Jižní Čechy a poznat zdejší krásy přírody a zajímavou historii této oblasti České republiky? Nezapomeňte zavítat do statutárního města České Budějovice a zajistit si zde ubytování, které Vám bude nejlépe vyhovovat.


Jižní Čechy jsou vyhledávanou destinací a proto jsou turisty často navštěvovány. K tomuto účelu jsou zde pro Vás v Českých Budějovicích připraveny nejlevnější a přitom kvalitní hotely, penziony i ubytovny.


Levné ubytování Minor se nachází v klidné části města, nedaleko centra, je situováno v komfortně vybavených pokojích a v apartmánu, poskytne Vám profesionální ubytovací služby a přispěje tak k Vaší spokojenosti a příjemně prožité dovolené.

 

Nejlevnější hotely a penziony České Budějovice se snídaní a uzavřeným parkovištěm.


Během ubytování si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí města, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete spoustu historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.


Penzion Minor se nachází pouhých 6 km, od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách je Státní zámek Český Krumlov, který v době Vaší dovolené rovněž stojí za návštěvu.


Ať už navštívíte České Budějovice z důvodu služební pracovní cesty, nebo levné dovolené s partnerem, či s rodinou a dětmi, můžete si pobyt zpříjemnit zajímavými výlety na kolech či automobilem do okolí města.


Zaměstnanci recepce penzionu Minor Vám zajistí návštěvu v Muzeu piva v nedalekém pivovaru Budvar.

Ubytování České Budějovice je zárukou krásné a levné rodinné dovolené na Jihu Čech.

Hotely České Budějovice lze využít i k večerním romantickým výletům po okolí.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor