en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - parkování

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - SNADNÉ PARKOVÁNÍ I DODÁVKOVÝCH AUT.


Penzion Minor České Budějovice nabízí snadné a bezproblémové parkování osobních i dodávkových automibilů zdarma před objektem, nebo za poplatek na vlastním uzavřeném parkovišti, které je monitorováno kamerovým systémem se záznamem.


Doporučujeme zajistit si rezervaci parkoviště před příjezdem, nejlépe součesně s objednávkou pobytu, protože počet míst pro osobní automobily je omezen na 5 stání.


PENZION MINOR ČESKÉ BUDĚJOVICE - LEVNÁ DOVOLENÁ A ZAJÍMAVÉ VÝLETY PO OKOLÍ.


Ubytování České Budějovice je ideální, neboť v okolí města se nachází překrásná příroda, vhodná k výletům, letnímu koupání, cyklistice i návštěvě kulturních, architektonických a historických památek včetně překrásných pohádkových hradů a zámků.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE PRO PRACOVNÍ ÚČELY ZA NEJLEPŠÍ CENY JAKO UBYTOVNY.


Levné ubytování České Budějovice, ať krátkodobé či dlouhodobé, pro firmy, obchodníky, pracovní služební cesty, skupiny dělníků či party montážníků a podobně.


Penzion Minor je v době dovolených využíván hlavně pro turistiku a rekreaci, v současné době poslouží i při služebních cestách do Českých Budějovic jako ubytovna.


Budeme velice rádi, pokud si mezi penziony v Českých Budějovicích vyberete k pobytu právě naše levné a přitom kvalitní ubytovací zařízení, kde budete určitě spokojeni.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor