en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - příjezd

Ubytování České Budějovice zajistí kvalitní ubytovací služby pro Vaši levnou dovolenou.

Penzion České Budějovice nedaleko centra a výstaviště, poblíž VŠTE, firmy Bosch a Budvar.


Penziony České Budějovice a jiná ubytovací zařízení mají různou kvalitu a od té je samozřejmě také odvozena cena. 


Pokud hledáte v Českých Budějovicích kvalitní levné ubytování pro dovolenou v Jižních Čechách za nejlepší cenu, přibližující se ceně ubytovny, doporučujeme Vám navštívit penzion Minor, který určitě bude Vašim požadavkům nejlépe vyhovovat.

 

Ubytování je během letní dovolené často využíváno jako výchozí bod pro zajímavé výlety po okolí jižních Čech, neboť se zde nachází mnoho hradů a zámků i jiných historických památek.

Penziony České Budějovice jsou kvalitní a nejlevnější, nabízí nejlepší rodinnou dovolenou.

Nejlevnější ubytování České Budějovice s vlastní koupelnou, WC, minibarem a televizí.

 

Poskytujeme kvalitní ubytovací služby a patříme mezi nejlevnější hotely v Českých Budějovicích, se snídaní a parkovištěm, nedaleko centra města i výstaviště.


Ubytovací zařízení Minor, levné hotelové ubytování v Českých Budějovicích, pro dovolenou, mladé i seniory, rodiny s dětmi, služební cesty a pracovní skupiny.


Ubytování Jižní Čechy Minor je situováno v prostorných pokojích i v komfortním dvoupokojovém apartmánu, vybaveném vlastní koupelnou, WC, televizí se satelitním příjmem, rádiem, minibarem, mikrovlnkou a varnou konvicí.


V celém penzionu se můžete připojit k rychlému Wi-Fi internetu a k parkování osobního vozidla můžete využít uzavřené a kamerou se záznamem monitorované parkoviště.


Penzion Minor

České Budějovice, Školní 8.

370 10

 

Loc:  49°0'2.581" N   14°28'31.782" E 

 

Ubytování je snadno dostupné autem nebo linkou MHD České Budějovice č. 6 a 18.


Pro zcela bezproblémový a nejlepší příjezd k penzionu si v GPS navigaci nezapomeňte zadat kromě adresy České Budějovice Školní ulice, také číslo 8.
webdnes.cz
®2016, Penzion Minor