en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJE

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

                                 

Penzion Minor ubytování České Budějovice, příjezd, mapa

Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor, pohled z dronu.

Kde se penzion Minor, ubytování České Budějovice nachází - souřadnice GPS:

 

Ubytování České Budějovic, penzion Minor se nachází poblíž obchodního centra, nedaleko pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch, ani centrum města či výstaviště není od penzionu příliš vzdáleno.


Mezi penziony České Budějovice je ubytování penzion Minor velice oblíbeno pro snadný a bezproblémový příjezd a možnost parkování před objektem, nebo na vlastním uzavřeném parkovišti.

Penzion Minor České Budějovice, levné a kvalitní ubytování se těší na Vaši návštěvu.

 

Ubytování České Budějovice a okolí je výhodné, užijete si pohodu a relaxaci v kraji s krásnou přírodou, zajímavými historickými a architektonickými památkami i osobitou lidovou architekturou.

Hledáte mezi penziony České Budějovice skvělé ubytování za přijatelnou cenu?

 

Penziony jsou ve městě České Budějovice oblíbenou kategorií ubytování, a to pro svou příjemnou rodinnou atmosféru a přijatelnou cenu, viz ceník ubytování v penzionu Minor na stránce CENY.


Skvělou volbou je ubytování v penzionu Minor České Budějovice s restaurací a s možností parkování na uzavřeném parkovišti.


Ubytování v soukromí České Budějovice se nachází nedaleko centra města a výstaviště, pobyt v penzionu lze využít jako výchozí stanoviště pro procházky a zajímavé výlety do okolí města.


Penzion Minor, levné ubytování České Budějovice, Školní 8.

 

Loc:  49°0'2.581" N   14°28'31.782" E

 

Pro zcela bezproblémový příjezd k ubytování České Budějovice, penzion Minor, si do navigace zadejte kromě Školní ulice, také číslo 8.

 


 

Ubytování České Budějovice

Penziony České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor