en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - recenze

Úvodní stránka: PENZION

Předchozí stránka: KOUPÁNÍ

Další stránky:      KONTAKT

REZERVACE

Přijemná rodinná dovolená.

Penzion pro rodinnou dovolenou jak dělaný. Ubytování čisté, hezky zařízené pokoje. Užili jsme si příjemnou dovolenou v Českých Budějovicích a rádi zase přijedeme.

Mladá rodina z České Lípy.Perfektní ubytování vhodné pro výlety.

Ubytování opravdu perfektní. Skvělí majitelé penzionu. Ve všem bylo o nás dobře postaráno a vždy nám dobře poradili kam na výlet. Krásné prostředí a okolí města Českých Budějovic, vhodné na výlety.

Manželé středního věku z Lovosic.Dobré ubytování s výbornou snídaní.

Byly jsme v penzionu ubytovaní na jednu noc. Podle mne je to dobré ubytování, pokoje čisté, standardně vybavené, minibar, TV se satelitem, koupelna s WC, snídaně výborná.

Mladý pár z Karlových Varů.Pěkný čistý penzion se snídaní.

Moc pěkný penzion s příjemnými majiteli, perfektní čistota ubytování, skvělé snídaně. Místa v penzionu je však potřeba s dostatečným předstihem zamluvit, bývá dost plno.

Účastníci firemní akce z Jablonce nad Nisou.Kvalitní levné ubytování pro rodiny s dětmi.

Strávili jsme v penzionu 3 noci s malým dítětem a toto kvalitní a levné ubytování v Českých Budějovicích můžeme opravdu doporučit. Z chování personálu by si mohla většina penzionů vzít příklad, vybavení je velice slušné a praktické, vše bylo opravdu perfektně čisté.

Mladá rodina s děckem z Ostravska.


 

Maximální spokojenost, ubytování v penzionu doporučujeme.

České Budějovice navštěvujeme každoročně v létě na několik dní a v penzionu Minor jsme vždy maximálně spokojeni. Návštěvu tohoto ubytování vřele doporučujeme.

Seniorský pár z Příbrami.Penzion nedaleko od centra, ubytování pro rodiny i jednotlivce za přijatelné ceny.

Dobrá klidná lokalita, penzion nedaleko od centra Českých Budějovic. Příjemní majitelé, ochotní, vstřícní. Chutná a pestrá snídaně. Možnost objednat i večeře za přijatelné ceny. Ubytování prostorné, čisté. Doporučuji pro rodiny i jednotlivce.

Jednotlivec - služební cesta z Kladna.


 

Skvělé ubytování se snídaní a s uzavřeným parkovištěm.

Penzion se nám opravdu moc líbil. Mrzí nás, že jsme v Českých Budějovicích byli ubytování pouze na jednu noc. Skvělé ubytování a moc pěkně upravená zahrada, potěšila nás i slušná snídaně. Perfektní poměr ceny a kvality. Uzavřené parkoviště a pozorný a milý personál.

Obchodní zástupci z Prostějova.Ubytování s restaurací a parkováním - penzion pro služební cesty.

Když jsem v Českých Budějovicích na služební cestě, vždy se rád ubytuji v tomto penzionu. Je položen v klidném prostředí, zaručené parkování, milý personál, ubytování velice hezké a čisté. Do města je to opravdu kousek a součástí penzionu je i restaurace.

Jednotlivec - služební cesta z Litomyšle.Pěkné čisté ubytování, příště nebudu hledat jiné penziony.

Strávila jsem zde jen jednu noc, ale pokud budu potřebovat ubytování v Českých Budějovicích, nebudu hledat jiné penziony, ale zvolím si opět tento penzion. Pěkné pokoje, vše čisté, příjemné prostředí a milý personál.

Obchodní cestující z Brna.Cykloturisté - ubytování v penzionu bylo super.

Jako cykloturisté jsme strávili v penzionu nádherný týden. Do centra Českých Budějovic není daleko. Každé ráno jsme vyráželi na kolech po cyklostezkách kolem řeky Vltavy. Ubytování vřele všem doporučuji, bylo super, snídaně perfektní, prostředí skvělé. Cítíte se tam výborně, jako doma. Majitelé jsou ochotní a usměvaví.

Mladí manželé z Chomutova.Čisté a útulné ubytování, příjemně strávená rodinná dovolená.

Byly jsme moc spokojeni. Ubytování je čisté a útulné. Velmi milý personál. Vše dokonalé a cítíte se příjemně. Určitě se vrátíme. V centru Českých Budějovic a okolí spousta zajímavých míst k návštěvám. Příjemně strávená rodinná dovolená.

Rodina s dětmi z Votic.Cenově dostupné ubytování, denně je prováděn pečlivý úklid penzionu.

Pokud hledáte čisté, útulné a pohodlné ubytování v Českých Budějovicích, s příjemným personálem, potom penzion Minor je ta správná volba. Penzion každému vřele doporučuji. Cenově dostupné ubytování v příjemném čistém prostředí, denně je prováděn pečlivý úklid.

Seniorský pár z Telče.Příjemné prostorné ubytování v penzionu.

Velmi příjemné ubytování v Českých Budějovicích, pokoje jsou prostorné a vše v penzionu je čisté a majitelé jsou ochotní. Penzion doporučujeme všem. Vážení budoucí návštěvníci, penzion musíme jen vřele doporučit. Není co vytknout, naše dovolená v Českých Budějovicích se nám vydařila a už se těšíme na tu další a rádi se do penzionu opět vrátíme.

Manželé z Liberce.Penzion se snídaní, skvělý servis, výběr snídaní je dostačující.

Návštěvou penzionu jsme byli naprosto spokojeni. Všechno bylo perfektní. Velmi příjemní a vstřícní majitelé, skvělý servis. Penzion je vkusně a účelově zařízen. Snídaně jsou připravovány v restauraci, všechno je čerstvé a výběr snídaní je dostačující. Ubytování nadmíru splňuje, co nabízí a nezaslouží si jiné hodnocení, než to nejvyšší. Kdykoli při návštěvě Českých Budějovic se do penzionu moc rádi vrátíme.

2 mladé rodiny s dětmi z Broumova.Penzion s příjemnou rodinnou atmosférou.

V penzionu vládla příjemná rodinná atmosféra, milý personál, pokoje pěkné čisté a útulné. Opravdu skvělé ubytování v Českých Budějovicích. Po celou dobu pobytu jsme se cítili téměř jako v domácím prostředí. Určitě se sem ještě někdy vrátíme.

Rodinná dovolená s přátely z Ostravska.Ubytování v penzionu vřele doporučujeme.

Zaměstnanci penzionu jsou vstřícní a také určitě pořádku milovní lidé. Čisté ubytování i krásně udržovaná zahrada hovoří za vše. V penzionu se nám moc líbilo a nemáme žádné výhrady. Ubytování v tomto Českobudějovickém penzionu všem doporučujeme.

Seniorský pár z Chocně.Klidné ubytování v přátelské atmosféře.

Ubytování v penzionu se nám moc líbilo, především příjemné prostředí, snídaně byly také dobré - chutné. Personál je vstřícný a příjemný. Byli jsme spokojeni, vše bylo dle našich představ. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají klidné ubytování v přátelské atmosféře.

Manželé z Přelouče - letní dovolená.Příjemné víkendové ubytování v rodinném penzionu.

Klidné, čisté, příjemné prostředí rodinného penzionu. Ubytování určitě odporučujeme všem. Děkujeme za příjemně strávený víkend v Českých Budějovicích.

Mladý zamilovaný pár z České Lípy.Ubytování v Českých Budějovicích se nám líbilo.

Ubytování v Českých Budějovicích se nám velice líbilo. Penzion můžeme vřele doporučit.

Manželé senioři z Blanska.

 Naprostá spokojenost s ubytováním.

Chtěl bych vyjádřit naprostou spokojenost s ubytováním. S přítelkyní jsme byli mile překvapeni. Naprosto čistý a prostorný pokoj. Krásně a čistě udržované okolí penzionu mluví samo za sebe. Ochotný a příjemný personál. Opravdu spokojeni a rádi se příští rok zase vrátíme.

Mladý pár z Českého Těšína.

 Výborné ubytování i snídaně.

Velmi ochotní majitelé, výborné ubytování i snídaně. Ostatním návštěvníkům Českých Budějovic vřele doporučuji. Penzion předčil naše očekávání. Čisté pokoje a klidné prostřední. Budeme se rádi vracet. Děkujeme za vše.

Manželský pár s dětmi ze Dvora Králové nad Labem.Příjemné ubytování v penzionu.

Rodinný penzion kde majitelé jsou obětaví a berou svou práci opravdu vážně a poctivě. Příjemné ubytování, chutné snídaně. Personál penzionu se nám snažil ve všem vyhovět, ochotně nás informoval o zajímavostech v centru Českých Budějovic i v okolí a doporučil nám typy na výlety.

Skupina cykloturistů z Habartova.Příjemný rodinný penzion v Českých Budějovicích.

Příjemný rodinný penzion v Českých Budějovicích. Personál je milý a ochotný. Pokoj je kompletně zařízen. Prožili jsme zde příjemnou dovolenou s dětmi. Protože vše bylo super, uvažujeme, že i v budoucnu využijeme toto ubytování.

Mladá rodina s dětmi z Kutné Hory.Naprostá spokojenost s ubytováním v penzionu.

Byli jsme spokojeni naprosto se vším. Líbil se nám přístup personálu i příjemné prostředí a velice slušný výběr snídaní. Až pojedeme do Českých Budějovic na příští školení tak si ubytování zajistíme opět v tomto penzionu.

Účastníci školení z Trutnova.Prima víkendový pobyt.

Čistota penzionu, pěkný útulný pokoj. Komunikace s personálem a jejich vstřícnost výborná. Prima víkendový pobyt v Českých Budějovicích, za dobré peníze. Až budeme opět hledat ubytování v Českých Budějovicích, určitě si vybereme tento penzion.

Mladý pár z Děčína.

 Ubytovanie v Českých Budějoviciach za skvelú cenu.

Penzión sa nachádza v pokojnejšej časti Českých Budějovic. Bolo to krásne, čistučké, rodinné ubytovanie za skvelú cenu. Dostupnosť wifi a takisto propagačné materiály pre turistov, záhradka ako stvorená pre fajčiarov. Cítili sme sa skvele.

Manželský pár ze Žiliny na dovolené.

 Útulný penzion v klidné části Českých Budějovic.

Útulný penzion v tiché a klidné části Českých Budějovic. Všude bylo čisto, postel byla pohodlná a voňavá. Na pokoji byla pěkná plochá televize. Vše hezky zařízeno. Za tu cenu opravdu doporučuji.

Obchodní cesta - mladší dáma z Chebu.

 Super perfektní ubytování.

Příjemné přivítání, maximální vstřícnost, ubytování super a perfektní čistota, vše na 1*. V penzionu jsem spal již vícekrát a toto ubytování v Českých Budějovicích každému doporučuji.

Jednotlivec z Krnova - služební cesta.

 Levné a přitom pěkné ubytování v penzionu.

Pěkný penzion, klidné ubytování, velice příjemný personál, prostorný a čistý pokoj, hezky zařízený, cena odpovídá kvalitě - celkem levné a přitom pěkné. Doporučuji!

Obchodní zástupce z Plzně.

 
Penzion pro dovolenou, či služební cestu.

Tento příjemný rodinný penzion uspokojí rodiny i jednotlivce, personál je vstřícný a pozorný na jakékoliv přání. Ideální penzion pro letní dovolenou, či služební cestu. Ubytování v penzionu mohu všem vřele doporučit.

Služební - pracovní cesta z Moravské Třebové.

 Do penzionu se budeme rádi vracet.

Velice příjemné ubytování s milým a ochotným personálem. A to vše za příjemnou cenu. Cítili jsme se tam velmi dobře a rádi se budeme vracet. Doporučili jsme tento penzion také našim známým.

Seniorský pár z Lovosic.

 Naše ubytování v Českých Budějovicích se nám moc líbilo.

Slušně vybavené pokoje, personál ochotný, milý a vstřícný. Celý penzion je udržován v čistotě. Naše ubytování v Českých Budějovicích bylo sice krátké, ale velice se nám líbilo.

Účastnice školení z Kutné Hory

 Chutné snídaně, pohoda, klídek.

Příjemné ubytování. Byli jsme moc spokojeni. Snídaně chutné, personál příjemný, pohoda, klídek. Tento penzion v Českých Budějovicích bychom doporučili dále.

Mladý pár z Bohumína.

 Ubytování s domácí atmosférou.

Bezproblémové ubytování i na jednu noc. Ubytování s domácí atmosférou odpovídalo mé představě klidného penzionu rodinného typu, kde cena skutečně odpovídá kvalitě. Kladně hodnotím také vlídný přístup personálu.

Firemní pracovní cesta z Brna.

 Ubytování nedaleko centra města.

Milý personál, klidné prostředí v penzionu a okolí, blízká dostupnost centra města. Hezky vybavený pokoj. Cena odpovídá kvalitě ubytování.

Manželé z Prahy.

 Penzion v klidné části Českých Budějovic.

Penzion v okrajové a klidné části Českých Budějovic, čisto, útulno, pohodlné ubytování. Vše bezvadné, jen bych doplnila fen do koupelny. Pěkně upravená zahrada. Doporučuji a budeme se vracet.

Mladší pár z Kolína.

 Kvalita odpovídá ceně za ubytování.

Rychlé a milé přijetí. Pěkné a čisté ubytování, velmi milý a ochotný personál, po domluvě lze přikoupit snídaně dle přání. Cena ubytování velmi dobrá, kvalita odpovídá ceně, penzion proto všem doporučujeme.

Pracovní skupina z Domažlicka.Naprostá spokojenost s ubytováním.

Velice dobré ubytování, příjemný personál. Jsem již v tomto penzionu poněkolikáté. Naprostá spokojenost. Při další služební cestě v Českých Budějovicích tento penzion opět využiji a doporučím dále.

Služební cesta z Hodonína.

 Nebudeme hledat jiné penziony v Českých Budějovicích.

Ubytování moc hezké, čisté a velmi příjemné. Personál milý a velice příjemný. Snídaně bohatá, čerstvá, chutná. Moc se nám líbilo, a pokud znovu pojedeme do Českých Budějovic, nebudeme hledat jiné penziony, ale zase si zvolíme ubytování v penzionu Minor. Byli jsme moc spokojeni.

Rodina s dětmi z Lysé nad Labem.

 webdnes.cz
®2016, Penzion Minor