en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - školící prostory

Penzion Minor České Budějovice pronajme ubytovaným hostům zdarma školící prostory.

Ubytování České Budějovice, školící prostory pro instruktáže, besedy, přednášky, prezentace, semináře.

 

Pro ubytované hosty nabízíme zdarma pronájem menších školících prostor v salonku a v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace.


Školící prostory v penzionu Minor jsou vhodné pro malé skupiny osob pořádajících firemní školení, konference, meetingy, přednášky, prezentace, instruktáže, pracovní porady, výuku, besedy, semináře, či obchodní schůzky a jednání. Občerstvení - různé druhy kávy a nápojů jsou samozřejmě k dispozici.

Penzion Minor České Budějovice, školící prostory pro pořádání obchodních jednání a prezentací.


Pronájem školících prostor zcela zdarma je určen pouze pro hosty penzionu Minor - pro skupinu min. od 5 ti osob do 15 osob.


Běžný samoúčelný pronájem školících prostor bez ubytování naprosté většiny účastníků v penzionu není možný ani za úplatu.

Školící prostory České Budějovice - parkování před objektem nebo na uzavřeném parkovišti.

 

Skvělé ubytování s klidnou atmosférou a osobním přístupem příjemného personálu je situováno v prostorném dvoupokojovém apartmánu a v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastními koupelnami a sociálním zařízením.


Pokoje jsou kvalitně vybaveny minibarem, SAT televizí s plochou obrazovkou a rádiem. V celém objektu penzion Minor je k dispozici rychlé připojení k Wi-Fi internetu.

Levné ubytování České Budějovice - ukázka - školící prostory pro cca 12 osob.

 

Penzion Minor připravuje běžně každé ráno výborné snídaně, dle vlastního výběru ze šesti položek pestrého snídaňového menu, které si mohou ubytovaní klienti objednat.


K ubytování je výborná dopravní dostupnost. Parkování osobních aut včetně dodávek je možné před penzionem nebo na parkovišti hlídaném kamerami se záznamem.

Levné hotely a penziony České Budějovice se školícími prostory pro konference, meetingy.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor