en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE SE SNÍDANÍ, NEDALEKO CENTRA MĚSTA I VÝSTAVIŠTĚ.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE S PARKOVÁNÍM, PRO DOVOLENOU, PRACOVNÍ CESTY I SKUPINY.

 

POZOR CENOVÁ AKCE !!!

Cena ubytování pro pracovní skupiny od 400 Kč osoba/noc.

Penzion Minor provádí maximální protiinfekční opatření.

 

Aby bylo Vaše ubytování v Českých Budějovicích co nejbezpečnější, provádíme maximální opatření proti možnosti přenosu infekčního onemocnění. Kromě neustálé důkladné desinfekce všech pokojů i celého objektu jsme pro Vás připravili pokoje, do kterých je vstup přímo ze zahrady. Kvalitně vybavené a perfektně vydesinfikované pokoje mají své samostatné vchody, vlastní koupelnu a WC, rychlý Wi-Fi internet, minibar a plochou LCD - SAT televizi s rádiem. Nesdílíte s nikým žádné společné prostory a tudíž nepřicházíte s nikým cizím do přímého kontaktu v uzavřeném prostoru.

PRO PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE JE DŮSLEDNÁ DESINFEKCE OBJEKTU PRIORITOU.

Ubytování České Budějovice je situováno v příjemném prostředí, v perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích a apartmánu.

Všechny pokoje penzionu Minor jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, Wi-Fi internetem, minibarem, SAT televizí s plochou obrazovkou a rádiem. V některých pokojích mají klienti navíc k dispozici malou kuchyňskou linku s mikrovlnkou a varnou konvicí.


Řadíme se mezi nejlevnější hotely a penziony v Českých Budějovicích a rádi vyhovíme Vašemu přání, zda upřednostňujete postele spojené (manželské), nebo oddělené.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE POBLÍŽ FIRMY ROBERT BOSCH, MOTOR A BUDVAR.

HOTELY A PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE VÁM ZPŘÍJEMNÍ DOVOLENOU VÝBORNOU SNÍDANÍ.


Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do restaurace na chutné snídaně, denně od 7.00 do 10.00 hodin. Snídani si lze objednat předem, nebo až po příjezdu na recepci.


Ubytování je možné bez snídaně nebo se snídaní, záleží na rozhodnutí a přání klientů. Hosté mají možnost si ji sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.


Zaměstnanci recepce penzionu Vám dle přání rádi připraví a přinesou čaj či výbornou kávu, kterou si můžete vychutnat v klidu svého pokoje.

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE - POKOJE S KOUPELNOU, WC, MINIBAREM, SAT. TELEVIZÍ.

APARTMÁNY ČESKÉ BUDĚJOVICE - PRO DOVOLENOU, RODINY S DĚTMI I PRACOVNÍ SKUPINY.


Během Vaší dovolené v Českých Budějovicích nabízíme rodinám s dětmi, ale i jednotlivcům nebo pracovní skupině velice výhodné levné ubytování v prostorném dvoupokojovém apartmánu (pro 1 - 4 osoby). Předsíň s ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Obývák je vybaven pohodlnou sedací soupravou a větší LCD televizí s rádiem a satelitním příjmem. Vlastní koupelna a WC je samozřejmostí. SAT-LCD televize je k dispozici i v ložnici.

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE - NEDALEKO FIRMY BOSCH, VÝSTAVIŠTĚ A KOLEJÍ VŠTE.


Penzion Minor České Budějovice je vhodný pro firmy a organizace, kterým nabízíme zdarma pro 5 až 15 ubytovaných osob pronájem menších školících prostor v salonku nebo v příjemném členitém prostředí restaurace, za účelem konference, meetingy, prezentace, instruktáže, besedy, pracovní porady, obchodní schůzky a semináře.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE SE ŠKOLÍCÍMI PROSTORY PRO PREZENTACE A SEMINÁŘE.

DOVOLENÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE - MOŽNOST NAVŠTĚVY ZAJÍMAVÝCH MÍST V JIŽNÍCH ČECHÁCH.


Penzion Minor se nachází ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar, firmy Robert Bosch, nedaleko centra a výstaviště. Koleje VŠTE České Budějovice jsou nedaleko a ubytování je vhodné jak pro studenty, tak pro dovolenou, obchodní cestující a pracovní skupiny.


Patříme mezi nejlepší hotely a penziony ve městě, které Vám umožní prožít kvalitní a přitom levnou dovolenou.

HOTELY A PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE JSOU V DOBĚ LETNÍ DOVOLENÉ ŽÁDANÉ.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE NEDALEKO CENTRA I VÝSTAVIŠTĚ PRO SLUŽEBNÍ CESTY.

 

Hosté hledající levné penziony České Budějovice, kromě nejlepší ceny ocení bezproblémovou dopravní dostupnost vlastními a veřejnými prostředky a to i při využití přímé linky MHD č. 6, od nádraží. Stanice - Kněžské Dvory - Škola je v těsné blízkosti.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE, DLOUHODOBÉ NEBO JEN NA 1 NOC.

LEVNÁ DOVOLENÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE PRO RODINY S DĚTMI V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ APARTMÁNU.


Ubytování České Budějovice Minor má téměř třicetiletou tradici a získalo od spokojených hostů za kvalitní služby vysoká hodnocení. Je držitelem různých ocenění a prestižních certifikátů kvality.


Penzion důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid všech pokojů. Celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

ŘADÍME SE MEZI NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE S PARKOVIŠTĚM A SNÍDANÍ.

PATŘÍME MEZI LEVNÉ HOTELY A PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE ZA NEJLEPŠÍ CENU.


Penzion České Budějovice pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování, snadné a bezproblémové parkování osobních i dodávkových automobilů před budovou zdarma, nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, střeženém kamerou se záznamem.


Klientům doporučujeme zajistit si parkovací místo již při objednávce ubytování.

 

Začátek pobytu - příjezd - (Check in) od 13.00 hodin - nebo dle domluvy.

 

Konec - odjezd z penzionu (Check out) do 10:00 hodin - dobu je nutné dodržet.

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE SE ŠKOLÍCÍMI PROSTORY PRO KONFERENCE, MEETINGY.

ČESKÉ BUDĚJOVICE NEJLEVNĚJŠÍ UBYTOVÁNÍ PRO DOVOLENOU A PRACOVNÍ CESTY.


Penzion Minor České Budějovice důsledně dbá o bezpečný pobyt svých klientů, proto jsou pokoje, apartmán a ostatní prostory osazeny bezpečnostními protipožárními hlásiči.


MOTTO PENZIONU:


Kvalitní ubytování, perfektní čistota, dokonalé a profesionální služby, slušné a seriózní jednání - nejsou pro nás jen prázdná slova - je to náš pracovní styl.

 


  


webdnes.cz
®2016, Penzion Minor