en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - fotografie

www.penzionminor.cz

Penzion Minor České Budějovice k posouzení kvality ubytování předkládá malou foto ukázku.

Pokud hledáte pohodlné a cenově dostupné ubytování v příjemném čistém prostředí, potom penzion Minor je ta správná volba.


 

Levné ubytování - rodinný penzion Minor

Pokud sháníte ubytování v Českých Budějovicích, můžete využít služby, které nabízí hotely nebo penziony. Každé ubytovací zařízení má různou kvalitu a od té je samozřejmě také odvozena cena ubytování. Máte-li zájem o kvalitní pobyt s rodinou atmosférou za nižší cenu, doporučujeme navštívit spíše penziony České Budějovice a ubytovat se v penzionu, který bude Vašim požadavkům nejvíce vyhovovat.

 

Výbornou volbou pro ubytování v Českých Budějovicích může být rodinný penzion Minor, který Vás nadchne úrovní a kvalitou služeb. Přístup personálu je vstřícný a profesionální, vždy dbá o maximální pohodlí a spokojenost hostů. Penzionu Minor České Budějovice je cenově dostupný každému, disponuje komfortně zařízenými pokoji s vlastní koupelnou a WC, LCD televizí s plochou obrazovkou a se satelitním příjmem, minibarem i rychlým wi-fi internetovým připojením.

 

Výhodou ubytování v penzionu Minor je možnost parkování vozidel na vlastním uzavíratelném parkovišti a také každodenní příprava chutných a kvalitních snídaní.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor