en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJE

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

                                 

Penzion Minor ubytování České Budějovice, koupání v okolí

Penzion České Budějovice, ubytování Minor pdoporučuje pro milovníky koupání, letní koupaliště v okolí.


Mezi penziony České Budějovice, vhodné pro relaxaci a rekreaci, pro seniory, rodinnou dovolenou i ubytování s dětmi se řadí také rodinný penzion Minor.


Ubytování České Budějovice a okolí - nabídka letního koupání s jasným nebem nad hlavou, např. na těchto místech:Letní plovárna České Budějovice.

Penzion Minor České Budějovice je od plovárny v centru města  vzdálen cca 2500 m.


V roce 2006 proběhla tzv. I. etapa rekonstrukce v podobě vybudování nového sociálního zázemí.


V roce 2010 byla dokončena tzv. II. etapa rekonstrukce obou bazénů včetně vybudování několika vodních atrakcí, čtyř dráhové skluzavky, nové technologie úpravy vody.Ubytování České Budějovice, penzion Minor doporučuje přírodní koupaliště BOREK.


Levné ubytování České Budějovice a okolí, penzion Minor se nachází poblíž koupaliště v obci Borek - cca 3000 m.


Přírodní koupaliště BOREK najdete v ulici U Studánky v obci Borek. Čistota vody je udržována prostřednictvím biologických filtračních lagun bez chemických přísad.

Voda je tedy vhodná i pro alergiky.


Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici brouzdaliště a dětské hřiště, pro větší pak přírodní bazén s hloubkou až 3,6 metru, odpočinkovým molem a odrazovým můstkem.


Pro ty, kdo hledají sportovní aktivity, nabízí areál koupaliště plážové volejbalové hřiště.Penzion Minor, ubytování České Budějovice je vzdáleno cca 6 km od akvaparku Hluboká nad Vltavou.


Výborná relaxace - otevřené koupaliště na břehu řeky Vltavy pod zámkem Hluboká. Velký bazén nepravidelného tvaru se 70 m dlouhým toboganem, skluzavkou, vířivkou a protiproudem (maximální hloubka 1,4 m), 25 m dlouhé plavecké dráhy, dětský bazén s hloubkou do 0,5 m a hřiště s houpačkami, kuželky, stolní tenis, plážové volejbalové hřiště, odpočinková travnatá plocha.

 

Akvapark je součástí sportovního areálu Hluboká (kryté i otevřené tenisové kurty, fotbalový areál, zimní stadion, letní plážová volejbalová aréna, volejbalové kurty, baseballový areál, bowling, osmnáctijamkové golfové hřiště a veřejné devítijamkové hřiště).


 

Ubytování České Budějovice

Penziony České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor