en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - okolí

Ubytování České Budějovice nabízí prohlídku centra města i okolí v oblasti Jižní Čechy.

Tipy na skvělé výlety v Jihočeském kraji získáte kliknutím na portál


> JIŽNÍ ČECHY <

Penziony České Budějovice jako skvělý výchozí bod pro příjemné procházky a výlety do okolí.


Penzion Minor najdete v Jižních Čechách, v kraji lesů, rybníků, hradů a zámků.


Ubytování České Budějovice je vhodné k relaxaci a zajímavým výletům do okolí.

Penziony nabízí pohodu a možnost relaxace v pěkné přírodě o dovolené na Jihu Čech. Můžete navštívit celou řadu zajímavých historických, architektonických a kulturních památek.

Penzion Minor České Budějovice Vám doporučuje prohlídku historické části centra města.

Ubytování se nachází poblíž nákupního centra, supermarketů a hypermarketů ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s či nákupní CENTRUM IGY.

ČESKÉ BUDĚJOVICE - NÁMĚSTÍ - KAŠNA SAMSON

 

 


  

Penzion České Budějovice Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva a Budvarská pivnice je vzdálena pouhých 700 m.

Levné ubytování České Budějovice Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar - (700 m).

 Pokud si během ubytování uděláte čas na prohlídku pivovaru Budvar, můžete shlédnout multimediální expozici.


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

Ubytování České Budějovice Minor Vám doporučí různé výlety v oblasti Jižních Čech.

 

Penziony České Budějovice doporučují cykloturistům vyjížďky na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou po kvalitních cyklistických stezkách.

 

 

České Budějovice - Náměstí Přemysla Otakara II.

 Penzion Vám během dovolené zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku.

 

 

Přístaviště v Českých Budějovicích pro vyhlídkové plavby po řece Vltavě.

Státní zámek Hluboká nad Vltavou je vzdálen pouhých 6 km od Českých Budějovic.


Penziony mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí města, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků.

 

Penzion Vám doporučuje výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.

 

Ubytování Minor nabízí milovníkům in-line bruslení, stezku podél řeky Vltavy do Hluboké nad Vltavou.

Penzion Minor České Budějovice doporučuje také návštěvu LOVECKÉHO ZÁMKU SE ZOO.

 Ubytování Vám během dovolené na Jihu Čech doporučuje prohlídku historického města Český Krumlov a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU. Město bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

Zámek Český Krumlov najdete pouhých 25 km od města České Budějovice.

 Levné ubytování lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který je třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Město Třeboň - NÁMĚSTÍ (cca 25 km od Českých Budějovic).

 

Penzion Vám při podzimní dovolené doporučuje návštěvu třeboňských rybníků a výlov toho největšího z nich, rybníka Rožmberk, který je rozlohou největší v oblasti Jižní Čechy a v České republice, i na celém světě.

 

Doporučuje návštěvu podzimních výlovů rybníků v okolí Českých Budějovic.

 


Ubytování si o dovolené můžete zpestřit návštěvou města Jindřichův Hradec.
 

Mezi velmi oblíbené turistické cíle na Jihu Čech patří Zámek - původně gotický hrad, který byl založen ve 13. století na soutoku řeky Nežárky a Hamerského potoka, na místě starší vodní tvrze. Jeho návštěvu Vám penzion Minor vřele doporučuje.


Penzion České Budějovice lze využít k zajímavé prohlídce města Jindřichův Hradec.


 


Máte v plánu navštívit o dovolené Jižní Čechy a poznat zdejší krásy přírody a zajímavou historii této oblasti České republiky? Nezapomeňte zavítat do našeho statutárníno města a zajistit si zde ubytování, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

Jižní Čechy jsou vyhledávanou destinací a proto jsou turisty často navštěvovány. K tomuto účelu jsou ve městě k dispozici kvalitní penziony.

K pohodlnému a levnému ubytování Vám určitě poslouží ubytovací zařízení Minor, nacházející se v klidné části města, nedaleko centra.

 

Penziony České Budějovice se snídaní a uzavřeným parkovištěm jsou oblíbené a žádané.


Během ubytování v Českých Budějovicích si můžete prohlédnout historické centrum města a budete moci vyrážet do okolí města, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete spoustu historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

Penzion se nachází pouhých 6 km, od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách je Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu.

Ať už navštívíte penziony ve městě z důvodu služební pracovní cesty, nebo dovolené s partnerem, či s rodinou a dětmi, můžete si pobyt zpříjemnit zajímavými výlety na kolech či automobilem do okolí města.

Zaměstnanci recepce levné ubytování Minor Vám zajistí návštěvu v Muzeu piva v nedalekém pivovaru Budvar.

Ubytování České Budějovice Minor je zárukou příjemně strávené dovolené na Jihu Čech.

Levné ubytování České Budějovice Minor lze využít i k večerním romantickým výletům.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor