en cz de sk sp

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - okolí

Ubytování České Budějovice vám nabídne příjemné a zajímavé výlety do okolí, kde můžete navštívit kromě pohádkových hradů a zámků celou řadu historických a kulturních památek.


Typy na výlety:


"JIŽNÍ ČECHY"


Jižní Čechy se vyznačují krásnou a poměrně nedotčenou přírodou a proto je dovolená v Českých Budějovicích a okolí velice zajímavá, máte možnost užít si mnoho pěkných turistických výletů, skvělé zábavy i odpočinku.

Poblíž penzionu Minor České Budějovice se nachází nákupní centrum se supermarkety a hypermarkety ALBERT, UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, nebo RESTAURACE McDonald’s.

 

 


  

Penzion Minor Vám zajistí exkurzi v pivovaru Budvar České Budějovice, spojenou s ochutnávkou piva.

Levné ubytování České Budějovice - Muzeum piva a pivnice Budvar pouhých 700 m.

 Pokud si uděláte čas na prohlídku pivovaru Budvar (700 m), můžete shlédnout multimediální expozici.


Uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií, jak se rodí pivo Budweiser Budvar, jehož kvalitu oceňují zákazníci na celém světě.

  

Trasy v okolí Českých Budějovic jsou vhodné pro milovníky pěší turistiky i příznivce oblíbené cykloturistiky, kteří se mohou z penzionu vydat na kole na vyjížďky po překrásném okolí.

 Ubytování Minor České Budějovice Vám zajistí plavbu na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, nebo se můžete projet na kole po cyklistické stezce podél jejího toku.

 

 

Dovolená v Českých Budějovicích - vyhlídkové plavby po řece Vltavě.

Penzion Minor České Budějovice je od zámku Hluboká nad Vltavou vzdálen pouhých 6 km, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek OHRADA se ZOO.


Penziony České Budějovice mají nejlepší výchozí polohu pro cesty do širokého okolí, kde se nachází ojedinělá koncentrace pohádkových hradů a zámků.

 Ubytování v sukromí Minor České Budějovice vám v době dovolené doporučuje prohlídku historického města Český Krumlov a prohlídku STÁTNÍHO ZÁMKU. Město bylo zapsáno do Seznamu UNESCO.

 Ubytování v penzionu Minor v Českých Budějovicích lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

 

Penzion Minor v Českých Budějovicích vám doporučujeme návštěvu třeboňských rybníků a na podzim výlov toho největšího z nich, rybníka Rožmberk, který je rozlohou největší v oblasti Jižní Čechy i v České republice.

 

 


Levné ubytování České Budějovice si můžete zpestřit výletem a návštěvou města Jindřichův Hradec.
 

Mezi nejlepší a velmi oblíbené turistické cíle na Jihu Čech patří Zámek - původně gotický hrad, který byl založen ve 13. století na soutoku řeky Nežárky a Hamerského potoka, na místě starší vodní tvrze.

Penziony České Budějovice vám také doporučují večerní romantické výlety po okolí.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor