en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - parkování

www.penzionminor.cz

Penzion Minor České Budějovice patří mezi penziony s uzavřeným monitorovaným parkováním.


Ubytování v penzionu Vám zpříjemní snadné a bezproblémové parkování zdarma před objektem, nebo více bezpečné parkování za poplatek na vlastním uzavřeném parkovišti, nepřetržitě monitorovaném kamerovým systémem se záznamem.


Levné ubytování České Budějovice Minor doporučuje motoristům, zajistit si rezervaci parkoviště již při objednávce pobytu, neboť počet parkovacích míst je omezen na 5 stání pro osobní automobily.


Penzion Minor zajistí parkování jízdních kol a motocyklů zdarma, na uzavřeném a kamerou monitorovaném parkovišti v objektu ubytování, nebo v garáži.

  

Ubytování nabízí turistické vyžití v celé oblasti Jižní Čechy.

Penziony České Budějovice jsou turisty často navštěvovány, město a jeho okolí Jižní Čechy jsou vyhledávanou lokalitou pro rekreaci a relaxaci, nachází se zde idylická příroda, vhodná k letnímu koupání s jasným nebem nad hlavou, turistice, cyklistice nebo houbaření.


Penzion Minor je vhodný pro milovníky pěší turistiky, ale i pro příznivce oblíbené cykloturistiky, k příjemným a zajímavým vyjížďkám po okolí Českých Budějovic, kde je nespočet kulturních a historických památek.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor