en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice - popis a druhy nabízených pokojů.


Penzion Minor České Budějovice, se snídaní a snadným parkováním před objektem, nebo na uzavřeném a monitorovaném parkovišti. Kvalitní levné ubytování nedaleko centra Českých Budějovic.


Ubytování v penzionu je vhodné pro mladé i seniory, dovolenou v Českých Budějovicích, rodiny s dětmi i pro služební pracovní cesty.


Levné ubytování České Budějovice nabízí k pobytu jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje a jedno pohodlné dvoupokojové apartmá.


Penziony České Budějovice jsou oblíbenou kategorií ubytování. Jsou každému cenově snadno dostupné a proto nejvíce vyhledávané a navštěvované.

České Budějovice penzion Minor - kvalita ubytování a vybavení pokojů.

 

Ubytování České Budějovice se vyznačuje prostornými a perfektně čistými pokoji. Penzion Minor je kompletně vybaven vlastní koupelnou se sprchou a WC, připojením k Wi-Fi internetu, minibarem, SAT- LCD televizí s plochou obrazovkou a rádiem.


Penzion České Budějovice poskytne příjemné a pohodlné ubytování i v létě. Všechny pokoje ubytovacího zařízení jsou vybaveny velkými stojanovými ventilátory. V chladných měsících je penzion Minor perfektně vytápěn, s možností vlastní regulace teploty.

V Českých Budějovicích je levné ubytování Minor velice oblíbeno a navštěvováno.

 

Ubytování se řadí mezi nejlépe hodnocené penziony ve městě České Budějovice a okolí. Penzion Minor díky spokojeným zákazníkům získal vysoká hodnocení kvality a vlastní různé prestižní certifikáty.


Ubytování se psem v Českých Budějovicích, v penzionu Minor je možné, ale pobyt se psy je nutno předem ohlásit na recepci.


Levný penzion Minor Vám umožní vybrat si v Českých Budějovicích pohodlné ubytování, s postelemi spojenými (manželskými), nebo samostatnými (oddělenými).

Penzion Minor je nekuřácké ubytování v Českých Budějovicích.


Rodinný penzion Minor České Budějovice je nekuřácký. Případní kuřáci mají na zahradě ubytování k dispozici několik kuřáckých koutků.


Levné ubytování České Budějovice důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid pokojů. Celý penzion Minor, včetně zahrady je nepřetržité udržován v perfektním pořádku a čistotě.

V Českých Budějovicích, v penzionu Minor je čistota a hygiena ubytování největší prioritou.

Kde penzion Minor České Budějovice najdete - možnosti parkování.

 

Ubytování v penzionu Minor České Budějovice je oblíbeno pro snadnou a bezproblémovou dopravní dostupnost a to jak vlastním autem, tak při využití MHD.

 

Centrum města, ani výstaviště České Budějovice není od ubytování příliš vzdáleno, pouze několik málo minut jízdy autem. Stanice MHD je v těsné blízkosti penzionu Minor.

 

Penzion Minor České Budějovice se nachází v tiché části města, nedaleko centra, ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.


Výhodou ubytování České Budějovice je možnost snadného parkování automobilů přímo před penzionem Minor (zdarma).


Penzion Minor České Budějovice Vám ubytování zpříjemní možností parkovat na uzavřeném parkovišti, hlídaném kamerovým systémem se záznamem (za poplatek).

Rodinný penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní levné ubytování se snídaní.

Penzion Minor České Budějovice připravuje denně od 7.00 do 10.00 hodin výborné snídaně, které si sami vyberete z pestré nabídky několika snídaňových menu: Například obložený talířek, míchaná vajíčka, vaječná omeleta se šunkou, teplý párek, jogurt s müsli a podobně. Máslo, sýr, paštika, marmeláda, čerstvé pečivo, káva, nebo čaj jsou samozřejmě součástí každého nabízenáho snídaňového menu.

Ubytování České Budějovice penzion Minor nabízí kvalitní pobyt se snídaní za přijatelnou cenu. Hosté si mohou sami vybrat, zda bez snídaně, nebo se snídaní.

Ubytování České Budějovice penzion Minor lze využít k různým relaxacím a aktivitám.


Penzion Minor České Budějovice Vám ve volném čase doporučuje prohlídku historických a kulturních památek v centru města a v jeho okolí v oblasti Jižních Čech. Během ubytování Vám s potěšením zajistíme zajímavou exkurzi v pivovaru Budějovický Budvar, spojenou s ochutnávkou piva.


V Českých Budějovicích, v penzionu Minor si můžete ubytování zpestřit návštěvou letní a zimní plovárny. Cykloturisty potěší jízda na kolech do širokého okolí, překrásnou přírodou za pamětihodnostmi, po turistických a cyklistických stezkách.

 

Během ubytování v Českých Budějovicích můžete uskutečnit různé výlety do okolí, spojené například s návštěvou pohádkových zámků Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.

Penzion Minor České Budějovice - doplňující informace o ubytování.

 

Penzion Minor České Budějovice registruje zvýšený zájem o ubytování v době, kdy jsou na výstavišti pořádány různé výstavy a akce, například Země Živitelka, Mezinárodní výstava psů, Hobby, Gastrofest a podobně.

 

Hotely, penziony i ubytování v soukromí v Českých Budějovicích jsou v době konání výstav a ostatních akcí na výstavišti většinou již předem obsazené.

 

Zájemcům o levné ubytování ve městě České Budějovice a okolí v těchto termínech doporučujeme, zajistit si rezervaci pobytu v penzionu Minor s větším časovým předstihem.

Ať penzion Minor České Budějovice navštívíte z pracovních důvodů, nebo přijedete na výstaviště, či zde hodláte trávit rodinnou dovolenou, o Vaše příjemné ubytování se vždy postará vstřícný a ochotný personál. Perfektní čistota, dokonalé služby, slušné a seriózní jednání, nejsou pro nás jen prázdná slova, je to náš pracovní styl.

 


Úvodní stránka: PENZION 

Další stránka: UBYTOVÁNÍ


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jižních Čechách s přímými kontakty

Info-Budejovice.cz

Server ubytování v čechách

Portál služeb

Penziony a wellness

tripadvisor.cz

CZeCOT.cz 

www.DovolenavCr.cz

weblinker.cz

Rezervuj.net 

Toplink - katalog odkazů

www.MAXportal.cz

bezvaportál.cz

prodejhned.cz

Toplink - katalog odkazů 

Skyfone mobile - Levné volání a připojení DSL 

Bazar

Inzerce zdarma

Penzion Minor ubytování České Budějovice 

Optimalizace webu Penzion Minor ubytování České Budějovice - PageRank.cz  

Seznam stránek

CZSurf - Katalog Stranek

Katalog ubytování

Ubytování Česká republika

Naše prezentace na Penziony.cz : Penzion Minor - ubytování České Budějovice 

Portál České Budějovice  

Penzion Ubytování České Budějovice

Portály měst

Levné ubytování České Budějovice

Cestování   

inzeratyzdarma.cz 

HotelMinor.cz

ABC-bazar.cz Inzerce zdarma

viplog.cz

webatlas.cz 

Ubytování v ČR

4obchody.com - Internetové obchody

virtualtravel

Evropská databanka

Katalog webů - české a slovenské stránky 

Eshopys.cz

SvětUbytování.cz 

OdkazZdarma.info

aaapoptavka.cz 

okinzercia.sk - inzercia podľa Vašich predstáv

Profikatalog stránek

Ubytování levně

Pobyt.net - katalog ubytování

Ifirmy.cz

Zivefirmy.cz

Azyl pro milence

Penzion Minor ubytování České Budějovice inzeráty

Katalog-Odkazu.8u.cz - Největší český SEO katalog odkazů a firem

SEO katalog

Katalog stránek Webatlas.cz

hyperinzerce.cz

SuperLink

Linkovnik.com

Moderní katalog webů

projekt Portal Lore

websurf.cz

Katalog stránek HYK

Katalog stránek BUJ

Katalog odkazů Alfa-Elchron

seo-pruvodce.cz

czechiatour.eu

Server české penziony a hotely

Rezervace penzionů a hotelů

Rezervace ubytování v čechách

Ubytování

Ubytování České Budějovice

CZIN.eu

Firmy.idnes.cz

katalóg internetových stránok

 

 

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor