en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE SE SNÍDANÍ, NEDALEKO CENTRA MĚSTA I VÝSTAVIŠTĚ.

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE S PARKOVÁNÍM, PRO DOVOLENOU, PRACOVNÍ CESTY I SKUPINY.

 

Penzion Minor s prostornými a komfortně vybavenými pokoji, s vlastní koupelnou a WC, Wi-Fi internetem, minibarem, SAT televizí s plochou obrazovkou a rádiem. Některé pokoje jsou navíc vybaveny malou kuchyňskou linkou s mikrovlnkou a varnou konvicí.


Ubytování České Budějovice je situováno v příjemném prostředí, v perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích a apartmánu.


O dovolené nabízíme rodinám s dětmi nebo pracovní skupině, ale i jednotlivcům velice výhodné levné ubytování v prostorném dvoupokojovém apartmánu (pro 1 - 4 osoby). Předsíň s ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Obývák s pohodlnou sedací soupravou a větší televizí s rádiem. Vlastní koupelna a WC je samozřejmostí. Televize je i v ložnici.

Řadíme se mezi nejlepší hotely a penziony ve městě České Budějovice a rádi vyhovíme Vašemu přání, zda upřednostňujete postele spojené (manželské), nebo oddělené.


LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE POBLÍŽ FIRMY ROBERT BOSCH, MOTOR A BUDVAR.

PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE VÁM ZPŘÍJEMNÍ DOVOLENOU VÝBORNOU CHUTNOU SNÍDANÍ.


Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do restaurace na chutné snídaně, denně od 7.00 do 10.00 hodin. Snídani si lze objednat předem, nebo až po příjezdu na recepci.


Ubytování je možné bez snídaně nebo se snídaní, záleží na rozhodnutí a přání klientů. Hosté mají možnost si ji sami vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

ČESKÉ BUDĚJOVICE PENZION - POKOJE S KOUPELNOU, WC, MINIBAREM, SAT. TELEVIZÍ.

APARTMÁNY ČESKÉ BUDĚJOVICE - PRO DOVOLENOU, RODINY I PRACOVNÍ SKUPINY.

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE - NEDALEKO FIRMY BOSCH, VÝSTAVIŠTĚ A KOLEJÍ VŠTE.


Máte v plánu navštívit Jižní Čechy a poznat zdejší krásy přírody a zajímavou historii? Levnou dovolenou Vám nabídnou některé hotely a penziony. Určitě bude spokojeni s kvalitním ubytováním v penzionu Minor, který bude k Vašemu pobytu nejlépe vyhovovat.

ČESKÉ BUDĚJOVICE LEVNÉ UBYTOVÁNÍ PRO LETNÍ DOVOLENOU A PRACOVNÍ CESTY.

DOVOLENÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE - MOŽNOST NAVŠTĚVY ZAJÍMAVÝCH MÍST V JIŽNÍCH ČECHÁCH.


Penzion Minor se nachází ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar, firmy Robert Bosch, nedaleko centra a výstaviště. Koleje VŠTE České Budějovice jsou nedaleko a ubytování je vhodné jak pro studenty, tak pro dovolenou, obchodní cestující a pracovní skupiny.

PENZIONY A HOTELY ČESKÉ BUDĚJOVICE JSOU V DOBĚ KONÁNÍ ZEMĚ ŽIVITELKA ŽÁDANÉ.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE NEDALEKO CENTRA I VÝSTAVIŠTĚ PRO SLUŽEBNÍ CESTY.

 

Hosté hledající penziony České Budějovice, kromě nejlepší ceny za hotel, také ocení bezproblémovou dopravní dostupnost vlastními a veřejnými prostředky a to i při využití přímé linky MHD č. 6, od nádraží. Stanice - Kněžské Dvory - Škola je v těsné blízkosti.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE, DLOUHODOBÉ NEBO JEN NA 1 NOC.

LEVNÁ DOVOLENÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE PRO RODINY S DĚTMI V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ APARTMÁNU.


V Jižních Čechách mezi hotely a penziony má ubytování Minor České Budějovice téměř třicetiletou tradici a získal od spokojených hostů za kvalitní služby vysoká hodnocení. Je držitelem různých ocenění a prestižních certifikátů kvality.


Levné ubytování důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid všech pokojů. Celý hotel je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

ŘADÍME SE MEZI NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE S PARKOVIŠTĚM A SNÍDANÍ.

PATŘÍME MEZI LEVNÉ HOTELY ČESKÉ BUDĚJOVICE S KVALITNÍM VYBAVENÍM ZA NEJLEPŠÍ CENU.


Penzion České Budějovice umožní svým hostům snadné a bezproblémové parkování osobních i dodávkových automobilů před budovou zdarma, nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, střeženém kamerou se záznamem.


Klientům doporučujeme zajistit si parkovací místo již při objednávce ubytování.

 

Začátek pobytu - příjezd - (Check in) od 13.00 hodin - nebo dle domluvy.

 

Konec - odjezd z penzionu (Check out) do 10:00 hodin - dobu je nutné dodržet.

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE S PERFEKTNÍ ČISTOTOU PATŘÍ MEZI NEJLEPŠÍ VE MĚSTĚ.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE JE VHODNÉ PRO KRÁSNOU DOVOLENOU I STUDENTY VŠTE.


Penzion Minor ubytování České Budějovice důsledně dbá o bezpečný pobyt svých klientů, proto jsou pokoje, apartmán a ostatní prostory osazeny protipožárními hlásiči.


MOTTO PENZIONU:


Kvalitní ubytování, perfektní čistota, dokonalé a profesionální služby, slušné a seriózní jednání - nejsou pro nás jen prázdná slova - je to náš pracovní styl.

 

Ubytování České Budějovice

CZIN.eu

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor