en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

NEKUŘÁCKÉ

POKOJE

  CERTIFICATE   

          TOPlist  

                                 

Penzion Minor ubytování České Budějovice, pokoje

Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor :

Penzion Minor České Budějovice nabízí k ubytování prostorné a kvalitně vybavené pokoje. Můžete si vybrat pokoje s postelemi manželskými nebo oddělenými.


Ubytování České Budějovice, penzion Minor klade veliký důraz na každodenní pečlivý úklid pokojů i celého objektu, perfektní čistota a hygiena jsou u nás na prvním místě.

Penzion Minor České Budějovice, možnost ubytování se psem - psy.

 

Ubytování se psem České Budějovice, penzion Minor akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, psy nelze ponechávat na pokoji samotné bez dozoru. Venčení zvířátek je možné pouze venku, mimo objekt budovy i zahrady penzionu.

Ubytování v soukromí České Budějovice penzion Minor dbá na dodržování nočního klidu.

 

Penzion Minor, ubytování v soukromí České Budějovice, s ohledem na své hosty, kteří se chtějí v klidu a v pohodě vyspat, důsledně dbá na dodržování nočního klidu od 22.00 hodin do 07.00 hodin.


Ubytování České Budějovice, penzion Minor s prominutím nestojí o hosty, kteří se v nočních hodinách chovají hlučně, nedodržují provozní řád a ubytovací směrnice penzionu.

Penzion Minor, ubytování v soukromí České Budějovice vlastní prestižní certifikáty kvality.

 

Ubytování v soukromí České Budějovice, penzion Minor poskytuje kvalitní a rychlé internetové Wi-Fi připojení, dostupné v celém objektu zdarma.


Levné ubytování České Budějovice a okolí, penzion Minor obdržel díky spokojeným zákazníkům prestižní certifikáty kvality a patří mezi nejlépe hodnocené hotely a penziony v Českých Budějovicích.

Penzion Minor České Budějovice, levné a pohodlné ubytování v apartmá:


Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor  může náročnějším hostům nebo rodině nabídnout prostorné dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby. Apartmá se skládá z obývacího pokoje, ložnice, koupelny se sprchou a WC. K dispozici je chladnička a mikrovlnka. Televize je k dispozici v obou pokojích apartmá.


V obývací části Vám penzion Minor, ubytování v apartmá České Budějovice zpříjemní větší plochou LCD televizí s rádiem a pohodlnou sedací soupravou.


Ubytování České Budějovice

Penziony České Budějovice

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor