en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Dle současných vládních nařízení od 24. 5. 2021 je nutné pro ubytování v penzionu Minor České Budějovice předložit potvrzení o negativním testu (PCR nebo antigenní, ne starší 48 hodin), očkování nebo prodělání nemoci Covid 19 v posledních 90 dnech.

DOVOLENÁ ČESKÉ BUDĚJOVICE.

 

 LEVNÁ DOVOLENÁ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

 30% sleva na ubytování (maximálně 300 Kč/osoba/noc).

Květen až červen - pro 2-6 osob, pobyt alespoň na 2 noci, maximálně 7 nocí. 

 

Červenec a srpen - nelze čerpat.

 

Září až listopad - pobyt alespoň na 3 noci.


 Podrobné informace i voucher získáte na:

 https://dovolena.jiznicechy.cz

 


 

 NEPŘEHLÉDNĚTE !!


Levné ubytování v Českých Budějovicích

pro služební cesty - pracovní skupiny

za 400 Kč osoba/noc, včetně DPH.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE.


Ubytování Minor České Budějovice nedaleko centra i výstaviště, prostorné a kvalitně vybavené jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje a levný komfortní, prostorný dvoupokojový apartmán po 1 - 4 osoby.

 

Penzion pro pobyt jednotlivců, více osob i skupiny, ochotně vyhoví vašemu přání zda požadujete postele spojené či samostatné (oddělené).


 •  Vlastní koupelna se sprchou a WC.
 •  Chladnička i minibar k dispozici.
 •  LCD - SAT plochá televize s rádiem.
 •  Perfektní ústřední vytápění.
 •  Vlastní regulace teploty ubytování.
 •  Velký přenosný stojanový ventilátor.
 •  Rychlý Wi-Fi internet, připojení zdarma.
 •  Mikrovlnka a varná konvice (na požádání).
 •  Každodenní kvalitní úklid pokojů zdarma.
 •  K dispozici čisté ložní prádlo zdarma.
 •  Ručníky, osušky a toaletní potřeby zdarma.
 •  Požární hlásiče v celém penzionu.
závěrečný úklid, ložní prádlo, ručníky, toaletní potřeby

Více zde: https://www.penzionpohurka.cz/cenik/
Patříme mezi nejlevnější penziony ve městě, nabízíme kvalitní pobyt za velice příjemné ceny,

LEVNÉ PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE.

Ubytování patří ve městě mezi nejlevnější, je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, obchodníky, montážníky, dělnické party, pracovní skupiny, služební cesty a pro všechny, kteří hledají levné penziony v Českých Budějovicích.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE - S MOŽNOSTÍ SNÍDANĚ.


Levné ubytování Minor České Budějovice připravuje kvalitní snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin ve vlastní restauraci. Objednat si ji lze předem dle vlastního výběru z pestré nabídky snídaňového menu, buď s objednávkou pobytu, nebo až při příjezdu na recepci.

APARTMÁNY ČESKÉ BUDĚJOVICE.


Pro dovolenou v Českých Budějovicích, rodiny s dětmi, obchodníky, firemní zaměstnance a služební cesty jednotlivců nebo pracovních skupiny nabízíme komfortní, prostorný, dvoupokojový apartmán s vlastní koupelnou a WC, pohodlnou sedací soupravou, s větší SAT - LCD televizí, ledničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a nádobím.

DLOUHODOBÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE.

 

Aby bylo vaše dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích co nejbezpečnější, provádíme maximální opatření proti přenosu infekčního onemocnění. Důsledně dbáme na pravidelnou desinfekci a každodenní pečlivý úklid pokojů i celého objektu, včetně zahrady a parkoviště. Desinfekční prostředky jsou všem hostům k dispozici.

UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE.


Ubytování v soukromí České Budějovice nedaleko centra i výstaviště poblíž firmy Robert Bosch, Budvar, koleje VŠTE a obchodního centra se supermarkety ALBERT, TERNO, SCONTO, MOBELIX, UNI-HOBBY a restaurace McDonald's.

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE.

 

Penzion Minor je oblíben pro snadnou a bezproblémovou dopravní dostupnost městem České Budějovice, ať už autem či městskou hromadnou dopravou, linkami č. 6 a 18. Stanice MHD je v těsné blízkosti ubytovacího zařízení, zastavuje zde také několikrát denně meziměstský autobus, který lze o dovolené využít k pěknému a zajímavému výletu do Hluboké nad Vltavou.

HOTELY A PENZIONY ČESKÉ BUDĚJOVICE.


Máme třicetiletou tradici. Díky vysokému hodnocení spokojených klientů se v Českých Budějovicích řadíme mezi mezi hotely a penziony s prestižními oceněními a certifikáty.

UBYTOVÁNÍ SE PSEM ČESKÉ BUDĚJOVICE.


Minor České Budějovice akceptuje ubytování se psem a umožní parkování osobních i dodávkových automobilů před objektem zdarma nebo na vlastním uzavřeném parkovišti za poplatek. Pokud máte zájem o uzavřené a monitorované parkování, doporučujeme zajistit si rezervaci stání před příjezdem, nejlépe současně s objednávkou, počet parkovacích míst je omezen na 5 stání.

LEVNÉ DLOUHODOBÉ UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE.


Pro dovolenou a levné dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích jsme pro vás připravili komfortně zařízené pokoje a apartmány se samostatnými vchody přímo ze zahrady. Nesdílíte s nikým cizím žádné společné a uzavřené prostory.


Patříme mezi nejlepší ubytování v Českých Budějovicích, všechny pokoje i apartmány v zahradních budovách jsou kvalitně vybaveny vlastní koupelnou, WC, Wi-Fi, ledničkou a LCD - SAT televizí.


webdnes.cz
®2016, Penzion Minor