en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - foto

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE


Jižní Čechy se vyznačují velice krásnou a poměrně nedotčenou přírodou. Stačí objednat si ubytování v Českých Budějovicích, ať jsou to hotely, penziony nebo ubytovny a užijete si dovolenou plnou sportovního vyžití, turistických výletů do okolí, zábavy i odpočinku.


Doporučujeme penzion Minor, odkud můžete v době dovolené vyrážet na výlety do překrásného okolí města. Do zajímavých míst se můžete vypravit na kolech, pěšky či automobilem. Zdejší trasy jsou vhodné pro milovníky pěší turistiky i příznivce oblíbené cykloturistiky, kteří se mohou vydat na kole, na překrásné vyjížďky po okolí.

 

Během ubytování si v okolí města můžete užít koupání nebo se vypravit na turistické výlety. Doporučujeme cestu výletní lodí po řece Vltavě do Hluboké nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek a své děti určitě potěšíte návštěvou zoologické zahrady.


Využijte toto levné ubytování za podobné ceny jako mají ubytovny v Českých Budějovicích. Možnost snídaně v restauraci a snadné parkováním osobních i dodávkových aut.

 

Nedaleko penzionu Minor se nachází obchodní centrum se supermarkety Terno, Albert, Penny, Sconto, Uni Hobby, Möbelix a restaurace McDonald's.

 

Patříme mezi penziony v Českých Budějovicích a okolí, vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi a pracovní cesty, nabízíme pobyt v komfortně vybavených pokojích a v prostorném dvoupokojovém apartmánu.

DLOUHODOBÉ UBYTOVÁNÍ - CENY PODOBNÉ JAKO UBYTOVNY V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor