en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - foto

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE SI VÁM DOVOLUJE PŘEDLOŽIT MALOU UKÁZKU FOTOGRAFIÍ.

 

Penzion Minor je velice oblíbený a klienty často vyhledávaný a to zejména pro pracovní služební cesty či levnou rodinnou dovolenou na Jihu Čech.

 

Patříme mezi nejlepší penziony České Budějovice, poblíž obchodního centra se supermarkety Terno, Albert, Penny, Sconto,Uni Hobby, Möbelix a restaurace McDonald's.

 

Ubytování nabízí možnost dobře posnídat v restauraci, zdarma zaparkovat své osobní i dodávkové vozidlo přímo před budovou hotelu, nebo za poplatek na uzavřeném a nepřetržitě kamerou střeženém a monitorovaném parkovišti.

ČESKÉ BUĚJOVICE - DOVOLENÁ V PENZIONU - SKVĚLÉ VÝLETY DO JIŽNÍCH ČECH.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE ZÁRUKA LEVNÉ A PŘÍJEMNĚ STRÁVENÉ DOVOLENÉ.

Báječná dovolená na jihu Čech v Českých Budějovicích.


Za odpočinkem nebo poznáváním přírodních krás se rozhodně nemusíte vydávat až za hranice našeho státu. Jižní Čechy se vyznačují velice krásnou a poměrně nedotčenou přírodou. Stačí zavítat do Českých Budějovic a užijete si báječnou dovolenou, plnou sportovního vyžití, turistických výletů, zábavy i odpočinku.


Během ubytování v Českých Budějovicích si užijete pohodovou dovolenou, ať už se na ni vydáte s partnerem, dětmi nebo přáteli a strávíte báječné dny, během kterých si odpočinete a naberete nové síly.

 

Pobyt v penzionu Minor si hosté mohou zpříjemnit výlety do překrásného okolí města České Budějovice. Do zajímavých míst v oblasti Jižní Čechy se můžete vypravit na kolech, pěšky či automobilem. Zdejší trasy jsou vhodné pro milovníky pěší turistiky i příznivce oblíbené cykloturistiky, kteří se mohou vydat na kole, na překrásné vyjížďky po okolí.

 

Během dovolené si v okolí Českých Budějovic můžete užít koupání nebo se vypravit na turistické výlety. Penzion Minor doporučuje cestu výletní lodí po řece Vltavě do Hluboké nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek a své děti určitě potěšíte návštěvou zoologické zahrady.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor