en cz de sk sp

PENZION MINOR
ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Minor ubytování České Budějovice - foto

PENZION ČESKÉ BUDĚJOVICE PRO DOVOLENOU, SLUŽEBNÍ CESTY I PRACOVNÍ SKUPINY.

 

Ubytování Minor patří v Českých Budějovicích a okolí mezi levné hotely a penziony vhodné pro seniory, rodiny s dětmi, ale také pro pracovní cesty.


Penzion s komfortně vybavenými pokoji a dvoupokojovým prostorným apartmánem je velice oblíben pro střednědobé i dlouhodobé ubytování a zejména pro levnou dovolenou v Českých Budějovicích.

 

Patříme mezi nejlevnější penziony v Českých Budějovicích, poblíž obchodního centra se supermarkety Terno, Albert, Penny, Sconto, Uni Hobby, Möbelix a restaurace McDonald's.

 

Nabízíme komfortní služby v Českých Budějovicích jako hotely: Možnost dobře posnídat v restauraci, zdarma zaparkovat své osobní i dodávkové vozidlo přímo před budovou ubytování, nebo za poplatek na uzavřeném a kamerou střeženém parkovišti.

UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUĚJOVICE A OKOLÍ - LEVNÁ DOVOLENÁ V JIŽNÍCH ČECHÁCH.

PENZION MINOR - UBYTOVACÍ SLUŽBY ČESKÉ BUDĚJOVICE - ZÁRUKA KVALITNÍ DOVOLENÉ.

Levná dovolená na jihu Čech.


Za odpočinkem nebo poznáváním přírodních krás se rozhodně nemusíte vydávat až za hranice našeho státu. Jižní Čechy se vyznačují velice krásnou a poměrně nedotčenou přírodou. Stačí navštívit v Českých Budějovicích některá ubytovací zařízení, ať jsou to hotely, penziony, ubytovny nebo ubytování v soukromí a užijete si dovolenou plnou sportovního vyžití, turistických výletů, zábavy i odpočinku.


Doporučujeme pobyt v penzionu Minor, který poskytuje kvalitní, levné ubytovací služby a pobyt si můžete zpříjemnit výlety do překrásného okolí města České Budějovice. Do zajímavých míst v oblasti Jižní Čechy se můžete vypravit na kolech, pěšky či automobilem. Zdejší trasy jsou vhodné pro milovníky pěší turistiky i příznivce oblíbené cykloturistiky, kteří se mohou vydat na kole, na překrásné vyjížďky po okolí.

 

Během dovolené v Českých Budějovicích si v okolí města můžete užít koupání nebo se vypravit na turistické výlety. Penzion Minor doporučuje cestu výletní lodí po řece Vltavě do Hluboké nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek a své děti určitě potěšíte návštěvou zoologické zahrady.

Poskytujeme ubytovací služby za ceny přibližující se cenám ubytovny České Budějovice.

webdnes.cz
®2016, Penzion Minor