top of page
Penzion České Budějovice jako skvělý výchozí bod pro výlety do širokého okolí.

Levné ubytování České Budějovice nedaleko centra města, výstaviště a kolejí vysoké školy VŠTE.

Poblíž ubytování se nachází firmy Robert Bosch, pivovar Budvar a také nová obchodní zóna a restaurace McDonald's České Budějovice.

Penziony České Budějovice jsou vyhledávány pro letní dovolenou, neboť se nachází

v krásné lokalitě Jižní Čechy, s poměrně nedotčenou přírodou, v kraji lesů, rybníků, hradů a zámků.

 

Během dovolené si můžete ubytování v soukromí České Budějovice zpříjemnit pěknými a zajímavými výlety po celé oblasti Jižních Čech.

Levný penzion České Budějovice potěší milovníky pěší turistiky i příznivce oblíbené cykloturistiky, kteří mají možnost vydávat se na překrásné procházky a vyjížďky po mnoha trasách a cyklostezkách.

 

Levné penziony České Budějovice jsou ideální pro každého, kdo hledá kvalitní a nejlevnější ubytování.

Ubytování České Budějovice je od Hluboké nad Vltavou vzdáleno pouhých 6 km.

Hotely a penziony doporučují návštěvu centra města České Budějovice a výlety po okolí, do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek a své děti potěšit návštěvou ZOO.

Penzion České Budějovice se nachází pouhých 25 km od Českého Krumlova.

Ubytování v soukromí České Budějovice vám v době dovolené doporučuje kromě prohlídky historického centra, návštěvu Českého Krumlova (město zapsáno do Seznamu UNESCO) a prohlídku tamního STÁTNÍHO ZÁMKU.

Penziony České Budějovice vám během dovolené poslouží jako skvělý výchozí bod pro cyklistické výlety po okolí i po celých Jižních Čechách.

 

Levné ubytování České Budějovice lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který třetím největším areálem tohoto typu v České republice (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově).

Penzion České Budějovice doporučuje návštěvu třeboňských rybníků a podzimní výlov rybníka Rožmberk, který je rozlohou největší v Jižních Čechách i v celé České republice.

Ubytování v Jižních Čechách je ideální pro letní dovolenou.

Ubytování v Českých Budějovicích si můžete zpestřit návštěvou jihočeského města Jindřichův Hradec.

Mezi nejlepší a velmi oblíbené turistické cíle během ubytování na Jihu Čech patří zámek-původně gotický hrad, který byl založen ve 13. století na soutoku řeky Nežárky a Hamerského potoka, na místě starší vodní tvrze.

bottom of page