Levný penzion Minor České Budějovice.
 

 

 Levné ubytování České Budějovice nedaleko centra města a výstaviště,

poblíž v okolí jsou firmy Robert Bosch a pivovar Budvar, najdete zde také koleje vysoké školy VŠTE, supermarkety ALBERT, TERNO, SCONTO, MOBELIX, UNI-HOBBY a restauraci McDonald's.

 

Levné hotely a penziony České Budějovice jsou vyhledávány pro letní dovolenou , neboť se nachází v krásné lokalitě Jižní Čechy, s poměrně nedotčenou přírodou, v kraji lesů, rybníků, hradů a zámků.

 

Hosté si během dovolené mohou ubytování zpříjemnit pěknými a zajímavými výlety po Jižních Čechách.

V okolí penzionu Minor České Budějovice je mnoho tras a cyklostezek vhodných pro milovníky pěší turistiky i příznivce oblíbené cykloturistiky, kteří se mohou během dovolené vydat na překrásné vyjížďky po okolí.

 

​Ubytování České Budějovice může být skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí.

 

Penziony České Budějovice jsou ideální pro každého, kdo ve městě a okolí hledá kvalitní a levný nocleh.

Ubytování České Budějovice je od Hluboké nad Vltavou vzdáleno pouhých 6 km.

Levný penzion doporučuje návštěvu centra města České Budějovice a výlety po okolí, do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek a své děti potěšit návštěvou ZOO.

Penzion Minor České Budějovice

se nachází pouhých 25 km od Českého Krumlova.

Levné ubytování České Budějovice vám v době dovolené doporučuje kromě prohlídky historického centra, návštěvu Českého Krumlova (město zapsáno do Seznamu UNESCO)

a prohlídku tamního STÁTNÍHO ZÁMKU.

Levné penziony České Budějovice vám během dovolené poslouží jako skvělý výchozí bod pro cyklistické výlety po okolí i po celých Jižních Čechách.

Ubytování České Budějovice

lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice

 

Penzion Minor České Budějovice doporučuje návštěvu třeboňských rybníků a podzimní výlov největšího z nich, rybníka Rožmberk, který je rozlohou největší v Jižních Čechách i v České republice.

Ubytování v Jižních Čechách je ideální pro letní dovolenou.

Ubytování v levném apartmánu Minor České Budějovice si můžete zpestřit návštěvou jihočeského města Jindřichův Hradec.

Mezi nejlepší a velmi oblíbené turistické cíle během ubytování na Jihu Čech patří Zámek - původně gotický hrad, který byl založen ve 13. století na soutoku řeky Nežárky a Hamerského potoka, na místě starší vodní tvrze.