Penzion Minor České Budějovice nabídne příjemné a zajímavé výlety do okolí.

Ubytování České Budějovice se nachází nedaleko centra a výstaviště, poblíž jsou firmy Robert Bosch, pivovar Budvar, koleje vysoké školy VŠTE, obchodní centrum se supermarkety ALBERT, TERNO, SCONTO, MOBELIX, UNI-HOBBY a restaurace McDonald's.

Jižní Čechy jsou vyhledávanou lokalitou pro dovolenou, vhodnou k ubytování, neboť se nachází v krásné a poměrně nedotčené přírodě v kraji lesů, rybníků, hradů a zámků.

 

Penzion Minor České Budějovice může být během vaší dovolené skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města v celé oblasti Jižní Čechy, užijete si mnoho pěkných výletů, skvělé zábavy i odpočinku.

Penziony České Budějovice jsou ideální pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební pracovní cesty a pro každého kdo hledá nedaleko centra města kvalitní a levné ubytování.

Město Hluboká nad Vltavou je vzdáleno pouhých 6 km.

Penzion doporučuje návštěvu centra města České Budějovice a výlety po okolí, do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek a své děti potěšit návštěvou ZOO.

Město Český Krumlov je vzdáleno pouhých 25 km.

Levné ubytování České Budějovice vám v době dovolené doporučuje kromě prohlídky historického centra, návštěvu Českého Krumlova (město zapsáno do Seznamu UNESCO) a prohlídku tamního STÁTNÍHO ZÁMKU.

Během dovolené vám rodinný penzion Minor České Budějovice poslouží jako skvělý výchozí bod pro výlety do okolí.

Ubytování České Budějovice lze využít k návštěvě města Třeboň, kde se nachází zámek, který třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice.

Doporučujeme návštěvu třeboňských rybníků a podzimní výlov největšího z nich, rybníka Rožmberk, který je rozlohou největší v oblasti Jižní Čechy i v České republice.

Město Jindřichův Hradec

Dovolenou v Českých Budějovicích si můžete zpestřit návštěvou Jindřichova Hradce.

Mezi nejlepší a velmi oblíbené turistické cíle během ubytování na Jihu Čech patří Zámek - původně gotický hrad, který byl založen ve 13. století na soutoku řeky Nežárky a Hamerského potoka, na místě starší vodní tvrze.